Przejdź do treści
09 września, 2022

Pełnomocnictwo do sprzedaży od obcokrajowca i tłumaczenie.

Strona transakcji zakupu lub sprzedaży nieruchomości może być reprezentowana przez pełnomocnika, czyli osobę upoważnioną do zawarcia umowy w imieniu właściciela nieruchomości. Transakcje z udziałem pełnomocnika stanowią dużą część umów zawieranych za pośrednictwem Leach & Lang, jak również są powszechnie praktykowane na rynku nieruchomości. W przypadku pełnomocnictwa wystawionego poza granicami RP, wymagane jest uzyskanie dodatkowej legalizacji, … Continued

Home Blog Pełnomocnictwo do sprzedaży od obcokrajowca i tłumaczenie.

Strona transakcji zakupu lub sprzedaży nieruchomości może być reprezentowana przez pełnomocnika, czyli osobę upoważnioną do zawarcia umowy w imieniu właściciela nieruchomości. Transakcje z udziałem pełnomocnika stanowią dużą część umów zawieranych za pośrednictwem Leach & Lang, jak również są powszechnie praktykowane na rynku nieruchomości.

W przypadku pełnomocnictwa wystawionego poza granicami RP, wymagane jest uzyskanie dodatkowej legalizacji, tj. potwierdzenia autentyczności dokumentu. W przypadku krajów będących sygnatariuszami konwencji haskiej, legalizacja dokumentów odbywa się poprzez uzyskanie tzw. klauzuli apostille. Wszelkie dokumenty wystawione w obcym języku, aby mogły być dopuszczone do obrotu prawnego w Polsce, muszą zostać przetłumaczone i uwierzytelnione przez uprawnionego tłumacza przysięgłego. W Leach & Lang służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie organizacji pełnomocnictwa i jego tłumaczenia również dla obcokrajowców.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną