Przejdź do treści
Home Inwestycje

Inwestycje

2

Wille na Woli - Kraków ul. Królowej Jadwigi 301

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy!
Ciesz się spokojem wśród łąk i lasu, lub korzystaj intensywnie z atrakcji dużego miasta, teraz już nie musisz wybierać, jedno i drugie znajdziesz właśnie tutaj.

Oferujemy 2 typy domów, w zabudowie bliźniaczej, która obejmuje dwa segmenty po 142 m2 oraz dom wolnostojący o powierzchni 209 m2. Do każdego oferowanego budynku zostały przewidziane co najmniej 2 miejsca postojowe, ogródek oraz pomieszczenia techniczne.

Nasze domy to połączenie komfortu i funkcjonalności, z efektywnością energetyczną oraz wysoką jakością i dobrą architekturą. Układy każdego z pomieszczeń – oraz całych kondygnacji – zostały zaaranżowane tak, aby zwiększyć przyjemność z codziennego życia.

Domy są wyposażone w ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła – co pozwala na efektywne wykorzystanie energii i obniżenie kosztów utrzymania.

Inwestorem projektu jest znana z solidności i długiego doświadczenia w branży deweloperskiej, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana krakowska firma z tradycjami, Proxima Service (obecna na rynku od 1991 roku).

Wille na Woli, Kraków OFERTA 1

Wille na Woli, Kraków OFERTA 2

Wille na Woli, Kraków OFERTA 3

 

 

_MG_0772

Browar Lubicz - Kraków ul. Lubicz 17

Zabytkowy Browar Lubicz stał się na powrót żywą częścią Krakowa.
W zrewitalizowanym kompleksie powstały nowe mieszkania i biura, a także restauracja i bar w pełnych uroku zabytkowych wnętrzach browarnych.

Biura
W zabytkowym Pałacu Goetzów znajduje się blisko 2000 m2 ekskluzywnej powierzchni biurowej. Unikalne epokowe wnętrza w połączeniu z nowoczesną infrastrukturą zapewniają prestiż i komfort pracy dla najbardziej wymagających.

Apartamenty
Pomiędzy starannie odrestaurowane zabytki architektury przemysłowej XIX wieku wkomponowano 6 nowoczesnych budynków mieszkalnych z parkingiem w podziemiu oraz niezbędną infrastrukturą. W nowych budynkach Mieszkańcy mają do dyspozycji własne ogródki (na parterze) lub tarasy (na pierwszym piętrze).

Browar Lubicz jest położony tylko 800 metrów od Rynku i otaczających go zabytków Starego Miasta. Sąsiedztwo licznych hoteli i Dworca Głównego, zapewniającego połączenia kolejowe z całym krajem oraz z międzynarodowym lotniskiem Balice powoduje, że Browar Lubicz to również idealne miejsce do prowadzenia biznesu.

Browar Lubicz oferty mieszkań na sprzedaż: SPRAWDŹ

Browar Lubicz oferty mieszkań do wynajęcia: SPRAWDŹ

Browar Lubicz lokale i powierzchnie biurowe do wynajęcia: OFERTY

 

Steam Park – Rakowicka

Steam Park - Kraków ul. Rakowicka

Steam Park to doskonałe połączenie świetnej lokalizacji Starego Miasta z dbałością o naturalny mikroklimat.

W zielonym otoczeniu starodrzewu parkowego, tworzymy miejsce wyjątkowe, w którym szybko się zadomowisz.

Znakiem szczególnym inwestycji Steam Park jest innowacyjny teren zielony tworzący prozdrowotną atmosferę tego miejsca. W parku zaprojektowanym specjalnie dla przyszłych mieszkańców, wyrośnie unikatowa strefa zieleni żywa, roślinna instalacja oczyszczająca powietrze.

Debowe Tarasy – Katowice

Dębowe Tarasy - Katowice ul. Baildona

Dębowe Tarasy nawiązują do nowoczesnej, wielkomiejskiej elegancji. Jej znakiem szczególnym są budynki o charakterystycznej, kaskadowej architekturze, oraz bardzo widne mieszkania (naturalne światło). Budynki zdobi harmonijny mariaż naturalnych, ciepłych i chłodnych elementów wykończenia.

Charakterystyczne elementy to:
– indywidualne sterowniki ciepła w mieszkaniach
– ceramiczne wykończenia powierzchni wspólnych
– szybkie windy
– otwieranie drzwi i bram wejściowych z pomocą pilota i kart dostępu.

W ramach III Etapu inwestycji Dębowe Tarasy powstał 11-piętrowy budynek C3 217 mieszkań oraz dwa 5-piętrowe budynki A5 i A6, łącznie 100 mieszkań.
Oferta III etapu obejmuje duży wybór mieszkań (od 26 m2 do 110 m2). Mieszkania są jeszcze bardziej funkcjonalne, posiadają kuchnie widne lub w aneksie, praktycznie do każdego mieszkania przynależy balkon lub ogródek, a do mieszkań na ostatnich kondygnacjach duże przestronne tarasy.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną