Skip to content
Home Aktualności Leach & Lang nominowani w kategorii 'Real Estate Advisory Firm of The Year’ 2016

Leach & Lang nominowani w kategorii 'Real Estate Advisory Firm of The Year’ 2016

wtorek | 12 stycznia, 2016

Miło nam oznajmić, że wśród kilku kandydatów CEE Shared Services and Outsourcing Awards, działających na polskim rynku doradztwa nieruchomości, znalazła się firma Leach& Lang.  Leach & Lang  będzie rywalizować z takimi firmami jak Cushman & Wakefield, Colliers i JLL do corocznej nagrody. Ostateczne głosowanie odbędzie się w przeddzień uroczystej Gali Nagród, która będzie miała miejsce 4 lutego 2016 roku w warszawskim hotelu Intercontinental. Mamy nadzieję, że Leach & Lang pojawi się tam jako zwycięzca.

graphics-for-news/CEE_AWARDS2.jpg

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

CEE_AWARDS2

Podobne aktualności

2
czwartek | 14 maja, 2026

Budowa inwestycji Malborska 151 nabiera tempa!

Zobacz aktualny stan prac

1
wtorek | 05 maja, 2026

Malborska 151 – zakończenie trzeciego etapu prac

Trwają przygotowania do realizacji kolejnych etapów konstrukcyjnych

COVER WWW MIPIM
piątek | 13 marca, 2026

MIPIM 2026 – podsumowanie z Cannes

The Global Urban Festival 2026 dobiegł końca

Vavada – najlepsze oferty i kody promocyjne dla nowych graczy!

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną