Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

10 edycja Poland Business Run z udziałem Leach & Lang

Udostępnij
10 edycja Poland Business Run z udziałem Leach & Lang

W Leach & Lang nie przestajemy wspierać potrzebujących, dlatego podobnie jak co roku, również i tym razem wzięliśmy udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji charytatywnego biegu Poland Business Run, która w tym roku odbyła się 5 września.

Poland Business Run 2021 

Poland Business Run 2021

Już po raz ósmy przybyliśmy, pobiegliśmy i w ramach akcji „Pomagam Bardziej” ponownie znaleźliśmy się w czołówce klasyfikacji w kategorii ilości zebranych środków. Nasza drużyna zajęła w tej rywalizacji II miejsce i zebrała aż 12 720 zł, które trafią do beneficjentów tegorocznej edycji PBR. Łączna suma środków zebranych przez wszystkie drużyny, w których wystartowało łącznie 28 500 uczestników, wyniosła 82 511 zł.

Tom Leach na Poland Business Run 2021

Tom Leach na Poland Business Run 2021 
Tom Leach przed rozpoczęciem wyścigu... ...oraz po ukończonym dystansie.

W tegorocznej edycji wydarzenia ponownie, podobnie jak rok temu, mogliśmy wybierać indywidualnie trasę wyścigu. Część naszej drużyny zdecydowała się pobiec wokół krakowskich błoń, gdzie po ukończonym dystansie, na terenie zielonym przy Hali 100 lecia KS Cracovia 1906 można było spędzić czas wspólnie z innymi biegaczami w piknikowej atmosferze. Doskonałe nastroje uczestników biegu szły w parze ze sprzyjającą, słoneczna pogodą - dlatego radość z biegu i jego charytatywnego wymiaru były jeszcze większe.

Poland Business Run 2021

Poland Business Run 2021

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej drużyny. Cieszymy się, że po raz kolejny – i na pewno nie ostatni - odnieśliśmy sukces w tej szczytnej akcji, dzięki której możemy się przyczynić do wsparcia podopiecznych fundacji Poland Business Run; i już odliczamy czas do kolejnej edycji imprezy!

Poland Business Run 2021

Poland Business Run 2021

poniedziałek, 06 września, 2021

Powrót