Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Charytatywny Wrzesień w Leach & Lang

Udostępnij
Charytatywny Wrzesień w Leach & Lang

Jak co roku , początek września w Leach & Lang oznacza, że całe nasze siły skupione są na tym, by innym żyło się lepiej. Jak zawsze zwarci i gotowi, postanowiliśmy, że i w tym roku damy z siebie wszystko.

Już 30 sierpnia swoją przygodę w Le Cure de France rozpoczął Tom Leach, dyrektor Leach & Lang. Le Cure to rowerowy rajd etapowy, który w 2017 roku odbył się w Pirenejach. Zawodnicy, zbierając charytatywnie środki na fundację The Royal Masden Cancer Charity, prowadzącą badania na rzecz leczenia nowotworów, mieli do pokonania 4 odcinki specjalne – każdego dnia jeden. Całkowity dystans pokonany przez zawodników to ponad 382 km i prawie 12 tys metrów przewyższenia. To olbrzymi wysiłek, ale zawodnicy mieli wielkie serca i zapał do walki. Dzięki wsparciu sponsorów, a jednym z nich było Leach & Lang, a także prywatnych darczyńców, udało się zebrać w tym roku ponad 269 000 Funtów.

graphics-for-news/lecure_2017.jpg

Kiedy tylko Tom Leach wrócił ze swojej Pirenejskiej przygody do Krakowa, już 3 września stawił się wraz z 14 innymi zawodnikami, na starcie Kraków Business Run, który w tym roku – jak co roku – biegł dla podopiecznych fundacji Jaska Meli Pomagam Bardziej borykających się z problemami związanymi z amputacją kończyn. Biegamy, aby inni mogli chodzić już od 4 lat i od 4 lat staramy się zebrać jak najwięcej śwordków dla beneficjantów Poland Business Run.

W tym roku 15 śmiałków stanęło na starcie sztafety, pokonując każdy 3,9 km po nowej, nieco trudniejszej niż zeszłoroczna trasie. Udało nam się nie tylko pobić własne rekordy, ale także po raz pierwszy całkowicie zdominować podium w kategorii Charytatywnej. Nasze drużyny stanęły na 3 pierwszych miejscach, zbierając: Leach & dRUNk – 2820 zł, Leach & FUN! – 2 900 zł i Leach & RUN! – 5229 zł. Łącznie akcja Pomagam Bardziej zebrała ponad 34 tys zł a cały Kraków Business Run zebrał 415 tys zł! W skali kraju Poland Business Run, w ramach którego biegi odbywały się także w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu i Katowicach zebrał przeszło 1 600 000 zł!

Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tej pomocy, która zostanie udzielona za zebrane przez nas środki!

Mamy nadzieję, że starczy nam sił, aby z roku na rok pomagać jeszcze bardziej! 

graphics-for-news/kbr1.jpg

graphics-for-news/kbr2.jpg

graphics-for-news/kbr_wszyscy_na_scenie.jpg

graphics-for-news/kbr_drunk.jpg

graphics-for-news/kbr_after_party.jpg

czwartek, 07 września, 2017

Powrót