Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Delikatesy 'Piotr i Paweł' w Browarze Lubicz!

Udostępnij

Do grona najemców Browaru Lubicz dołączyła polska sieć delikatesów spożywczych Piotr i Paweł.

Spółka Balmoral Properties wynajęła 1100 m kw. powierzchni handlowej na parterze w budynku Lubicz 17A w pasażu handlowym. Pierwsze zakupy nasi mieszkańcy będą mogli zrobić już w drugiej połowie tego roku. Supermarkety Piotr i Paweł działają na polskim rynku od ponad 23 lat. Obecnie to jedna z najszybciej rozwijających się sieci delikatesów spożywczych, firma posiada ponad 100 sklepów w 57 miastach. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m kw., a asortyment sięga 15 tys. pozycji. Spółka bardzo mocno rozwija produkty pod marką własną.

To jeden z elementów strategii tej firmy, obecnie w sprzedaży ma kilkaset takich produktów. Od początku istnienia firma Piotr i Paweł przywiązuje ogromną wagę do zadowolenia klientów, dbając o szeroki wybór, wysokiej jakości produktów i najwyższą jakość obsługi. Docenili to światowi eksperci zapraszając firmę do ekskluzywnej grupy najsilniejszych polskich firm. W 2009 roku międzynarodowa organizacja Superbrands, działająca w ponad 80 krajach, przyznała marce "Piotr i Paweł" prestiżowy tytuł Superbrand Polska. Nagroda była wyróżnieniem dla całej firmy za wieloletnią pracę na rzecz silnej marki.

czwartek, 23 stycznia, 2014

Powrót