Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Doroczny turniej golfowy Leach & Lang Classic 2019

Udostępnij
Doroczny turniej golfowy Leach & Lang Classic 2019

W zeszłą sobotę, 14 września, po raz drugi odbył się “Leach & Lang Classic” – turniej golfowy w Seychelles Golf Club na Seszelach. 

Udział w turnieju wzięło niemal czterdziestu uczestników, a każdy z nich został wysposażony w nieskazitelnie białe czapki Leach & Lang Titleist oraz uzbrojony w kije golfowe z naszym logo. Turniej rozgrywany był na punkty (Stableford) na 18 dołkach, a do zgarnięcia był szereg wspaniałych nagród!

Poza typowymi miejscami na podium, zostały rozdane także nagrody specjalne. Nagroda w kategorii "Nearest the Gin" została zdobyta przez Darryla Antony, zaś w kategorii “Leach & Longest Drive” zwyciężył Christian Serfontein.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika Pro zdobył zawodnik klubu SCC, William Weindner, zdobywając bytelkę rumu Takamaka. Z wynikiem 28 punktów Peggy Pragassen zwyciężyła w kategorii kobiet, otrzymując w nagrodę butelkę Moet & Chandon, zaś w kategorii mężczyzn, po zaciętej walce podium przedstawiało się następująco: trzecie miejsce - Dr Zia Rizvi z wynikiem 38 punktów, drugie miejsce Peter Moncherry z wynikiem 39 punktów, a na najwyższym stopniu podium uplasował się Mark Creane również z wynikiem 39 punktów.

Turniej zakończył się lunchem oraz  tradycyjnie, “więcej niż jednym drinkiem”. To było idealne zakończenie tego pięknego dnia!

Nie możemy się doczekać kolejnej edycji w 2020 roku i spodziewamy się jeszcze większej ilości gości z polskiego rynku nieruchomości!

graphics-for-news/pole2.jpg

graphics-for-news/selfi.jpg

graphics-for-news/nagrody.jpg

graphics-for-news/kolaż.jpg

czwartek, 19 września, 2019

Powrót