Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Jadwigi 11 – nowa inwestycja na krakowskim Salwatorze

Udostępnij
Jadwigi 11 – nowa inwestycja na krakowskim Salwatorze

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy wybrani do poprowadzenia sprzedaży nowej, ekskluzywnej inwestycji powstającej w Krakowie: Jadwigi 11.

Budynek zlokalizowany w rejonie Salwatora, pomiędzy Wolą Justowską a Starym Miastem i bulwarami Wisły, w pobliżu rzeki Rudawy, łączy w sobie wysoką jakość wykończenia, architekturę spójną z otaczającym krajobrazem oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja budynku zapewnia dobre połączenia komunikacyjne zarówno w obrębie miasta (dzięki pobliskiej pętli tramwajowej), jak również poza nim (bliskość obwodnicy i dobra komunikacja z lotniskiem w Balicach).

W budynku znajdziemy 11 mieszkań. Będą to zarówno lokale o kompaktowych parametrach, jak również średniej wielkości. Dostępne w ofercie mieszkania typu studio będą miały możliwość wydzielenia osobnej sypialni. Nie zabraknie także dwupoziomowych penthouse`ów z przestronnymi tarasami. Część parterową budynku będą zajmować lokale usługowe. Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na jesień tego roku.

Deweloperem inwestycji jest Ernest Młynarski, który wcześniej zrealizował projekty przy ul. Ptasiej oraz Kawiory 41.

 

Jadwigi 11

Jadwigi 11

Jadwigi 11

Jadwigi 11

poniedziałek, 20 lipca, 2020

Powrót