Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Jadwigi 11 – ostatnie apartamenty w ofercie

Udostępnij
Jadwigi 11 – ostatnie apartamenty w ofercie

W ekskluzywnym apartamentowcu przy ul. Królowej Jadwigi 11 zostały już ostatnie wolne mieszkania.

Zapraszamy do umówienia się na obejrzenie przestronnego, dwupoziomowego penthouse`u. Ten wyjątkowy apartament o przemyślanym i ciekawym układzie jest wizytówką naszej inwestycji i doskonale oddaje klimat prestiżowego otoczenia, w którym się znajduje. To apartament idealny: położony w pobliżu ścisłego centrum miasta, a jednocześnie tuż przy łąkowym trakcie spacerowym ciągnącym się wzdłuż rzeki Rudawy; z dużymi oknami, które zapewniają dobre doświetlenie przestrzeni.

Unikatowy widokowy taras na dachu, wykończony kamieniem naturalnym (granitem) jeszcze bardziej podkreśla prestiż i wyszukany charakter apartamentu, dając możliwość spędzania czasu w otoczeniu malowniczych widoków na krajobraz rejonu Salwatora i Woli Justowskiej.  

W naszej aktualnej ofercie pozostały także 2 mieszkania o powierzchni 38 m2, które mogą zostać zaaranżowane jako studio lub jako mieszkanie 2-pokojowe. Wyróżniają się korzystnym układem, który daje wiele możliwości aranżacji; co więcej, każdy z tych apartamentów posiada loggię wykończoną naturalnym granitem.

Wysoki standard budynku idealnie komponuje się z prestiżowymi apartamentowcami oraz budynkami willowymi w najbliższym sąsiedztwie, a zaciszny i kameralny charakter okolicy zapewnia unikalny klimat, w którym każda chwila jest przyjemnością.

Budynek przy Jadwigi 11 posiada już pozwolenie na użytkowanie, a mieszkania uzyskały samodzielność.

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.

wtorek, 07 grudnia, 2021

Powrót