Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Landmark Apartments wyróżnione za standard obsługi

Udostępnij
Landmark Apartments wyróżnione za standard obsługi

Niecałe 3 lata od rozpoczęcia działalności, siostrzana firma Leach & Lang - Landmark Apartments, odnotowuje sukcesy i rośnie w siłę. Landmark Apartments otrzymały ocenę 9,5 za ostatni rok od swoich gości na Booking.com, będącą odzwierciedleniem wyjątkowego standardu zakwaterowania i obsługi klienta, który zespół Landmark wypracował w minionym roku i ma nadzieję poprawić w 2020 r.

Landmark oferuje obecnie prawie 50 luksusowych apartamentów z obsługą, z których wszystkie mieszczą się w odnowionych, stylowych budynkach w centrum Krakowa. LA został stworzony z myślą oferowania rozwiązań zakwaterowania średnioterminowego dla kilku dotychczasowych klientów biznesowych, którzy dzisiaj nadal współpracują i rozwijają się z nami, podczas gdy LA z czasem rozszerzyło swą działalność także na krótsze pobyty w celach biznesowych lub turystycznych.

 Doświadczony zespół administratorów zapewnia, że ​​goście otrzymają ciepłe przywitanie oraz wszystkie niezbędne informacje, których potrzebują przy zakwaterowaniu w nowym miejscu. Nasza zaangażowana ekipa sprzątająca wraz ze stale obecnym konserwatorem ze szczególną starannością dba o najwyższy poziom satysfakcji naszych gości.

W celu uzyskania dalszych informacji lub rezerwacji prosimy o kontakt pod adresem: welcome@landmarkapartments.pl 

 

Landmark

graphics-for-news/Landmark BL/Landmark_1_mini.jpg

Landmark

Landmark

Landmark

wtorek, 28 stycznia, 2020

Powrót