Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang notuje rekordową sprzedaż mieszkań

Udostępnij

Pracownicy agencji nieruchomości doprowadzili do zawarcia łącznie 60 umów w samym miesiącu marcu 2012 r., co - pod względem wolumenu sprzedaży - stawia tą firmę na pierwszym miejscu w kraju wsród biur pośrednictwa nieruchomości i na 6. uwzględniając także liczbę sprzedanych mieszkań przez największe firmy deweloperskie w Polsce.

Za tak dobry rezultat odpowiada przede wszystkim pierwszy miesiąc przedsprzedaży w katowickich Dębowych Tarasach (Etap 3) oraz utrzymująca się na dobrym poziomie sprzedaż w krakowskiej inwestycji Browar Lubicz (Etap 1). Leach & Lang w obydwu tych przypadkach pełni na wyłączność rolę zewnętrznego biura sprzedaży na zlecenie - odpowiednio - austriackiego dewelopera Immofinanz oraz angielskiej firmy Balmoral Properties.

Agencja rozpoczęła także m.in. sprzedaż mieszkań w Bochni w inwestycji Wzgórze Jana dla irlandzkiego dewelopera JTL Property Holdings oraz przygotowuje do wprowadzenia na rynek w maju 2012 r. kameralną inwestycję mieszkaniową Rezydencja Twardowskiego przy ul. Pietrusińskiego w Krakowie (w imieniu dewelopera Roc Developments).

poniedziałek, 02 kwietnia, 2012

Powrót