Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang sponsorem Le Cure 2019

Udostępnij
Leach & Lang sponsorem Le Cure 2019

Już po raz piąty z rzędu Leach & Lang sponsorował Le Cure https://lecure.org/, charytatywny wyścig rowerowy, który ma miejsce każdego lata we francuskich Alpach, wspierający badania nad zwalczaniem nowotworów.

W tym roku na prawie 400 kilometrową trasę wyruszyło ponad 50 cyklistów, w różnym wieku i reprezentujących zrożnicowany poziom. Pokonali oni ponad 12 000 m przewyższenia w ciągu 4 dni, wspinając się na takie szczyty jak Las Arcs, La Madeleine i Galibier, na koniec zostawiając kultowy podjazd na Alpe d’Huez.

W tym roku Le Cure uzyskało ponad 161 000 funtów wsparcia – a łączna kwota, jaką udało się zebrać w ciągu sześcioletniej historii wyścigu wynosi już 1,3 mln funtów

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w tą inicjatywę – mamy nadzieję, że spotkamy się na Le Cure 2020 (i być może także na rowerowej trasie!).

 

graphics-for-news/Cure2.jpg

graphics-for-news/Cure1.jpg

graphics-for-news/Cure3.jpg

wtorek, 24 września, 2019

Powrót