Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang wraz z JLL zamknęli sprzedaż portfela nieruchomości Hollybrook

Udostępnij
Leach & Lang wraz z JLL zamknęli sprzedaż portfela nieruchomości Hollybrook

Leach & Lang we współpracy z JLL zakończyli sprzedaże dla Hollybrook Polska, któych przedmiotem był portfel sześciu działek budowalnych w południowej oraz centralnej Polsce z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe oraz pod usługi hotolowe.  

Pakiet działek zawierał w sobie dwie działki przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe w Katowiciach przy ulicach Sokolskiej oraz Ściegennego, zakupione odpowiednio przez Atal oraz IMS a także działkę w Cieszynie, którą nabył International Paper Sp. J.

Sprzedaz tych działek poprzedzona zostala tansakcją dużej działki pod budownictwo mieszkaniowe w Siemianowicach Śląskich oraz przenzaczonej pod usługi hotelowe działki w Ustroniu na łączną kwotę 10 mln zł. Ostatnim kawałkiem układanki okazała się sprzedaż mieszkaniowej działki w Otrębusach, na przedmieściach Warszawy za ponad 8 mln, która nastapiła w sieprniu 2019r.

Tom Leach, dyrektor Leach & Lang tak komentuje transakcje: “Portfel nieruchomości Hollybrook był dość nietypowy, stanowił nie lada wyzwanie do sprzedaży ze względu na zróżniocowane wielkości, rózne lokalizacje oraz różne przeznaczenie działek.  O ile sprzedaż świetnie zlokalizowanej działki w centrum Katowic nie stanowiła większego problemu, o tyle sprzedaż w mniej znanych lokalizacjach jest zasługą zarówno wytrwałości naszych pracowników, jak i odradzającego się polskiego rynku gruntów”.

poniedziałek, 23 września, 2019

Powrót