Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Lang wyłącznym agentem sprzedaży inwestycji PIASZCZYSTA w Krakowie

Udostępnij
Leach & Lang wyłącznym agentem sprzedaży inwestycji PIASZCZYSTA w Krakowie

Miło nam poinformować, że Leach & Lang jest wyłącznym agentem sprzedaży inwestycji Piaszczysta w Krakowie. PIASZCZYSTA to osiem estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowanych domów, podzielonych na mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Łącznie powstaje 16 mieszkań od 49 do 105 m2, gdzie największe to mieszkania dwupoziomowe. Położone na Prądniku Białym, charakteryzują się niewielkim dystansem od centrum Krakowa, będąc zarazem tuż przy północnej granicy miasta. Otacza je zieleń własnego ogrodu, oraz bujnej pod tym względem okolicy. Zapewniają przestrzeń i spokój z możliwością szybkiego i bezkolizyjnego dostania się do centrum.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w styczniu 2019 roku a planowany termin zakończenia to 31 sierpnia 2020 roku.

Okolica zapewnia łatwy dostęp do miejsc kultury i sztuki a także malowniczych lokalizacji, które pozwolą się zrelaksować. Spontaniczny piknik pod Maczugą Herkulesa, Ojcowski Park Narodowy i jurajskie dolinki - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Naturalne, ekologiczne materiały wyselekcjonowane do budowy mieszkań przy Piaszczystej zapewniają komfort użytkowania.

Bezpretensjonalna architektura, bez przepychu i zbędnych elementów zachęca do stworzenia czystego, harmonijnego wnętrza. Drewno, szkło, jasne kolory, dużo dziennego światła, rośliny w takich wnętrzach można poczuć harmonię jak między yin i yang.

graphics-for-news/Piaszczysta/Piaszczysta_vis_1.jpg

 graphics-for-news/Piaszczysta/Piaszczysta_vis_2.jpg

graphics-for-news/Piaszczysta/Piaszczysta_vis_3.jpg

środa, 27 marca, 2019

Powrót