Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & McGuire na targach Expo Real 2022 w Monachium

Udostępnij
Leach & McGuire na targach Expo Real 2022 w Monachium

Tom Leach, Conall McGuire, Anna Czaplicka oraz Konrad Wesołowski reprezentujący Leach & McGuire, będą obecni na targach Expo Real 2022 w Monachium, które w tym roku odbędą się w dniach 4-6 października. Conall, Tom, Anna i Konrad z niecierpliwością czekają na możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu, które ponownie, po doświadczeniach z trybem hybrydowym z powodu ograniczeń związanych z pandemią, organizowanie będzie w tradycyjnej, pełnowymiarowej formie. Jesteśmy podekscytowani na myśl o spotkaniu się z klientami - zarówno dotychczasowymi jak i nowymi - aby porozmawiać o rozwoju rynku nieruchomości w Europie Centralnej i Wschodniej. 

EXPO REAL to największe europejskie targi rynku nieruchomości oraz nowych inwestycji. Na targach reprezentowane są wszystkie sektory międzynarodowego rynku nieurchomości - począwszy od tych związanych z designem, projektowaniem poprzez inwestowanie, finanse, realizację inwestycji, aż po marketing i działania operacyjne. 

poniedziałek, 26 września, 2022

Powrót