Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Partners na konferencji Eurobuild w Warszawie

Udostępnij
Leach & Partners na konferencji Eurobuild w Warszawie

Miło nam poinformować, że zespół Leach & Partners wraz z Zarządem (Conall McGuire oraz Tom Leach), biorą dziś udział w 23. Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce organizowanej przez Eurobild CEE. Spółka Leach & Partners oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania nieruchomościami dla inwestorów instytucjonalnych dołączyła do grona Brązowych Sponsorów konferencji. Zapraszamy do zadawania pytań i dyskusji!

Leach & Partners jest wspólnym przedsięwzięciem dwóch firm - "Leach & Lang" i "Warsaw Properties". Obie firmy, zanim połączyły siły, wypracowały sobie silną pozycję i zdobyły bogate doświadczenie na swoich lokalnych rynkach,  współpracując również ze sobą od ponad dziesięciu lat. Obecnie Leach & Partners zarządza ponad 2000 apartamentów w całej Polsce, zatrudniając jednocześnie ponad 50 wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów z branży nieruchomości.

 

graphics-for-news/konf1.jpg

graphics-for-news/konf2_2017.JPG

graphics-for-news/konf3_2017.JPG

piątek, 17 listopada, 2017

Powrót