Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Leach & Partners świętuje umowę na 640 mieszkań w Warszawie

Udostępnij
Leach & Partners świętuje umowę na 640 mieszkań w Warszawie

Leach & McGuire (wcześniej: Leach & Partners) doradzało w transakcji zakupu około 640 lokali na Pradze i Służewcu dla szwedzkiego inwestora, Heimstaden Bostad, wieńcząc przełomowy moment w historii firmy i zapewniając niezapomniany weekend.

Leach & McGuire współpracował przy transakcji dla Heimstaden wraz z Dentons, CBRE, Deloitte i Arcadis, dostarczając swoją wiedzę o rynku mieszkaniowym, obejmującą takie zagadnienia jak potencjalne poziomy opłat za wynajem i analiza kosztów dla obu projektów, a także szczegółowe doradztwo dotyczące wyposażenia wnętrz.

Komentując transakcję, Conall McGuire powiedział: „Jesteśmy dumni z zawarcia tej transakcji właśnie w tym okresie, zwłaszcza wobec niepewności na rynku, która pojawiła się w drugim kwartale tego roku. Razem z Heimstaden bardzo ciężko pracowaliśmy na ten sukces przez ostatnie 3 miesiące. Na tym jednak prace się nie kończą - obecnie mamy podobną liczbę lokali, przy których doradzamy, z szansą na realizację transakcji w ciągu najbliższego miesiąca, oraz dobre perspektywy na kolejne projekty w 2021 roku.”


wtorek, 08 grudnia, 2020

Powrót