Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Lokal komercyjny w sercu Krakowa zyskał nowego najemcę

Udostępnij
Lokal komercyjny w sercu Krakowa zyskał nowego najemcę

Erlang Solutions to firma o zasięgu globalnym założona w 1998 r w Londynie, która jest wiodącym na świecie ekspertem w tworzeniu masowo skalowalnych systemów rozproszonych. Przez ponad 20 lat działalności świadczyli usługi dla wielu renomowanych firm na świecie: Cisco, Ericsson, Adidas, Bloomberg, WhatsApp i wielu innych.

Przedsiębiorstwo obecnie posiada oddziały w Londynie, Sztokholmie, Budapeszcie, New Castle i Krakowie.

Firma wynajęła całe piętro w kamienicy przy ul. Karmelickiej 7 w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Leach & Lang negocjował warunki transakcji i reprezentował właściciela.

Współpraca z Erlang Solutions oraz z właścicielem kamienicy (firma rodzinna: Avanti Gruppo Polska) przebiegała w  miłej atmosferze od samego początku; rzetelność, profesjonalizm i uczciwość obu stron sprawiły, że cały proces negocjowania warunków umowy odbył się sprawnie i zakończył w krótkim czasie. Cieszymy się, że już 30 czerwca 2021 r. będziemy mogli przekazać nowe biuro w sercu Krakowa w ręce Erlang Solutions.

Erlang

Erlang

Erlang

wtorek, 25 maja, 2021

Powrót