Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Nie przestajemy aktywnie pomagać!

Udostępnij
Nie przestajemy aktywnie pomagać!

W tym roku biegowe drużyny Leach & Lang tradycyjnie już stanęły w wyścigu, w którym liczy się nie tylko wynik i dobra forma, ale przede wszystkim pomoc potrzebującym. W tegorocznej edycji Poland Business Run rywalizowaliśmy już po raz siódmy i jak co roku, możemy pochwalić się świetnym wynikiem: nasze drużyny w zaciętej rywalizacji zajęły drugie i trzecie miejsce w walce o największą sumę zebranych środków. Mimo, że nie zajęliśmy pierwszego miejsca, to reprezentanci naszej firmy zebrali łącznie największą kwotę: aż 29 083 zł! Jesteśmy dumni z tego sukcesu, który pomoże wspierać podopiecznych fundacji.

W tym roku udało się zebrać łącznie 103 584 zł, a do sportowej rywalizacji w nieco innej niż dotąd formie - wybierając indywidulanie lokalizację trasy wyścigu - zgłosiło się aż 19 075 biegaczy.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych drużyn i pomoc w zbieraniu środków! Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Poland Business Run!

KBR 2020

KBR 2020

KBR 2020

KBR 2020


wtorek, 08 września, 2020

Powrót