Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Podsumowanie roku 2016 – roczny raport Leach & Lang

Udostępnij
Podsumowanie roku 2016 – roczny raport Leach & Lang

Wraz z nadejściem Nowego Roku Leach & Lang Property Consultants  chcieliby podziękować wszystkim swoim Klientom, tym, którzy są z nami od lat oraz tym, którzy dopiero w tym roku do nas trafili, za wszystkie zakończone transakcje, za oddane nam w zarządzanie nieruchomości, za wszelkie zapytania oraz wspólne odkrywanie tajemnic rynku nieruchomości. Chcielibyśmy także podsumować rok, który minął, a który pod wieloma względami był dla nas  - i mamy nadzieję, że dla naszych Klientów również – bardzo satysfakcjonujący.

Podsumowując miniony rok nie da się nie zauważyć, iż był to rok dużego ruchu na rynku nieruchomości, szczególnie jeśli mowa tutaj o rynku krakowskim. W porównaniu do 2015 roku nasze biuro otrzymało o ponad 40% więcej zapytań w skali całego obszaru naszej działalności. Podobny przyrost liczby zapytań odnotowaliśmy porównując lata 2015 i 2014, co tym bardziej daje nam powody do zadowolenia. W ciągu dwóch lat zanotowaliśmy wzrost zapytań dwukrotnie, co na pewno przyczyniło się do zwiększenia naszej działalności na rynku nieruchomości.

Dzięki naszej nowej stronie internetowej, ułatwionemu przeszukiwaniu naszej bazy danych oraz odpowiedniemu pozycjonowaniu jej w internetowych przeglądarkach odnotowaliśmy wzrost zapytań bezpośrednich o 120% w porównaniu z rokiem 2015, co oznacza wzrost udziału zapytań bezpośrednich w ogólnej liczbie zapytań z 11 do 18% w skali roku. Unowocześniając nasza stronę, dbając o jej łatwość obsługi i dostępność dla naszych Klientów, chcielibyśmy aby w przyszłym roku ten udział był jeszcze wyższy.

Patrząc na to, jak rozkładała się nasza aktywność w czasie musimy zauważyć, iż początek roku 2016 był łudząco podobny do 2015 r. Już wtedy obserwowaliśmy wysoki, acz stały popyt na rynku nieruchomości, który nas cieszył i pozwalał aktywnie pracować nad pozyskiwaniem nowych nieruchomości oraz satysfakcji kupujących i wynajmujących. Jednak w 2016 wraz z nastaniem okresu wakacyjnego popyt wcale nie zmalał jak zwykle, wręcz przeciwnie – odnotowaliśmy więcej zapytań niż w poprzednich miesiącach. Pod tym względem jednak rekordowy okazał się lipiec 2016 roku. Podczas gdy zazwyczaj w okresie wakacyjnym aktywność Klientów, wraz z okresem urlopowym spada, w tym roku podskoczyła o 82%! To były pracowite wakacje, dające nam wiele satysfakcji z wykonywanej dla naszych Klientów pracy! Wzrostowy trend utrzymywał się aż do listopada, który w porównaniu do 2015 roku wykazał wzrost o 50% liczby skierowanych do nas zapytań i odwiedzin.

graphics-for-news/obrazek_do_raportu2-16.jpg

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy, że byli Państwo z nami przez ten rok oraz wszystkie poprzednie. Mamy nadzieję, że zostaną Państwo z nami także przez kolejne lata. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, pozyskujemy nowe możliwości, budujemy Państwa zaufanie i chcemy być Państwa najlepszym doradcą na rynku nieruchomości w Polsce! Serdecznie zapraszamy do naszych biur i do tego, aby byli Państwo częścią naszego raportu także za rok! 

piątek, 13 stycznia, 2017

Powrót