Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Rogatka 32 już z pozwoleniem na użytkowanie

Udostępnij
Rogatka 32 już z pozwoleniem na użytkowanie

Pierwsze tygodnie Nowego Roku w inwestycji Rogatka 32 to koniec pewnego etapu – ze świeżo wydanym prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie, jesteśmy już o krok od organizowania odbiorów technicznych oraz umów przenoszących własność, które rozpoczniemy już w nadchodzących tygodniach.

Większość mieszkań w budynku znalazła już swoich nowych właścicieli, ale nadal mamy dostępne w naszej ofercie zarówno mniejsze jak i bardziej rozbudowane lokale o powierzchniach od 31 do 63 metrów kwadratowych. Nadal dostępne są mieszkania z balkonami o południowej ekspozycji z atrakcyjnym widokiem, które szczególnie polecamy!

Polecamy Państwu także lokal użytkowy na wynajem zaprojektowany pod przedszkole, który również jest jeszcze dostępny.

W naszej inwestycji zadbaliśmy o komfort mieszkańców, zapewniając windę, podziemny garaż oraz światłowodowe połączenie z internetem.


Ale to nie wszystko: zgodne z najnowszymi normami 3-szybowe okna, w które wyposażone są nasze mieszkania, zapewnią bardzo dobrą ochronę nie tylko przed hałasem, ale również przed nadmiernym wychładzaniem oraz nagrzewaniem się pomieszczeń, wynikającym z warunków klimatycznych.

Dla osób, które chciałyby skorzystać ze wsparcia w wykończeniu mieszkania, oferujemy usługę obejmującą wykonanie projektu wnętrz oraz/lub realizację wykończenia przez profesjonalny zespół fachowców. Służymy także pomocą eksperta finansowego przy ubieganiu się o kredyt na zakup mieszkania.

Jeżeli marzą Państwo o wygodnym i kameralnym miejscu do życia, polecamy ostatnie dostępne mieszkania w inwestycji Rogatka 32!

poniedziałek, 01 lutego, 2021

Powrót