Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Rusza sprzedaż nowej inwestycji Ptasia 14!

Udostępnij

logos/Ptasia_14_72dpi.png

Ptasia 14 to kameralna inwestycja powstająca na krakowskiej Olszy. W wyjątkowy sposób łączy bardzo dogodną lokalizację i nowatorskie rozwiązania architektoniczne z najlepszą na rynku ceną za metr kwadratowy mieszkania. Architektura budynku to połączenie minimalizmu i elegancji z dodającymi sznytu drewnianymi detalami. Budynek ma 3 kondygnacje naziemne (parter i dwa piętra) i jedną podziemną, na której przewidziano parking i komórki lokatorskie.

Inwestycja posiada prawomocne pozwolenia na budowę – budynek jest w trakcie realizacji i proces budowy rozpoczął się w kwietniu 2014 r. Planowana data ukończenia budowy to luty 2015 r.

Ptasia 14 oferuje 18 lokali o najbardziej poszukiwanych powierzchniach i funkcjonalnym rozkładzie. Głównym założeniem architektów było takie zaprojektowanie mieszkań, by optymalnie wykorzystać każdy metr. Dobrym przykładem jest chociażby mieszkanie o powierzchni 35 metrów, w którym wygospodarowano przestrzeń na osobną sypialnię lub mieszkanie 68-metrowe z trzema oddzielnymi sypialniami.

Budynek położony jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej na krakowskiej Olszy. Starsza część Olszy, w której położona jest inwestycja to cicha i willowa dzielnica charakteryzująca się mnóstwem zieleni. Taka lokalizacja gwarantuje możliwość delektowania się ciszą i spokojem, pozwalając jednocześnie na szybkie dotarcie do centrum miasta. Spacer do Rynku Głównego to tylko 25 minut.

Inwestorem Ptasiej 14 jest PUH Magnolia Ernest Młynarski. Firma zrealizowała w Krakowie dwa projekty: budynki mieszkalne przy ulicy Rogatka 22 oraz Młodzieży 7. Budynek został zaprojektowany przez znane krakowskie biuro architektoniczne BAS – Biuro Architektury Stosowanej. Leach & Lang Property Consultants jest wyłączonym biurem sprzedaży inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_001.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_002.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_004.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_005.jpg

Ptasia 14/PTA_wizualizacja_1_006.jpg

piątek, 27 czerwca, 2014

Powrót