Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Sprzedaż inwestycji "mieszkania przy chmielnej" w Krakowie zakończona!

Udostępnij
Sprzedaż inwestycji "mieszkania przy chmielnej" w Krakowie zakończona!

Z przyjemnością informujemy, że po podpisaniu w tym tygodniu umowy sprzedaży ostatniego mieszkania, sprzedaż inwestycji „mieszkania przy chmielnej" została zakończona.

Realizowna przez Miastologię – lokalnego, krakowskiego dewelopera, inwestycja obejmowała osiem budynków o niskiej zabudowie, zlokalizowanych na południu Krakowa, w pobliżu pętli tramwajowej Kurdwanów. Lokale mieszkalne oferowane były w pakiecie z wykończeniem pod klucz (obejmującym wykonanie łazienek, ścian i podłóg, drzwi, jak i pełne umeblowanie kuchni razem z AGD).

Do każdego mieszkania na poziomie parteru przynależy przestronny ogródek, a do mieszkań na piętrze – balkon do wyłącznego korzystania. Co warto podkreślić, mieszkania oferowane były w układach, które można w prosty sposób modyfikować, w celu maksymalnego dostosowania przestrzeni do indywidulanych potrzeb mieszkańców.

Chmielna

Chmielna

Chmielna

piątek, 28 stycznia, 2022

Powrót