Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Sprzedaż inwestycji Żywiecka dobiega końca

Udostępnij
Sprzedaż inwestycji Żywiecka dobiega końca

Sprzedaż położonej w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego inwestycji Żywiecka dobiega końca. W ofercie pozostało już tylko jedno mieszkanie. Szybkie tempo sprzedaży rosło proporcjonalnie do postępów prac, które przebiegały sprawniej, niż zakładał to harmonogram. Po zakończeniu budowy, które - co warto podkreślić - miało miejsce z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, oraz uzyskaniu w marcu pozwolenia na użytkowanie, w kolejnych tygodniach trwały odbiory techniczne lokali, a następnie organizowane były umowy przeniesienia własności wraz z wydaniem kluczy nowym właścicielom.

Zaprojektowane z myślą o współczesnych potrzebach i wykonane z dobrej jakości materiałów mieszkania cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uwagę nabywców zwracały szczególnie mieszkania z dużymi ogródkami oraz kameralny charakter inwestycji, która obejmowała 3 budynki i 117 mieszkań.

Żywiecka

Żywiecka

Żywiecka

Żywiecka

Żywiecka

czwartek, 02 lipca, 2020

Powrót