Z Pasją Do Nieruchomości

Leach & Lang Property Consultants oferuje szeroki zakres usług w całym kraju dla klientów działających na rynku nieruchomości. Bardzo chętnie doradzimy Państwu w kwestii inwestycji w Polsce.

Wygrywamy wspierając potrzebujących!

Udostępnij
Wygrywamy wspierając potrzebujących!

W Leach & Lang kontynuujemy tradycję angażowania się w akcje charytatywne i również w tym roku wzięliśmy udział w Poland Business Run oraz wsparliśmy akcję Le Cure.

Nasze drużyny biegowe już 9 raz stanęły do rywalizacji w szczytnym celu.

W tym roku bieg odbywał się w formule zdalnej oraz stacjonarnej – ta druga opcja obejmowała trasę wokół krakowskich błoń, a nasze trzy drużyny wzięły udział w obydwu formach biegu.

 

Jednak walka o jak najlepszy czas pokonanego dystansu to nie wszystko. Rywalizacja w zbieraniu funduszy była nie mniej istotnym elementem wydarzenia.

W akcji „Pomagam Bardziej” po raz kolejny znaleźliśmy się wśród najlepszych zespołów jeśli chodzi o kwotę zebranych środków: nasza drużyna zwyciężyła w tej kategorii i zebrała aż 42 386 zł, a łączna kwota zebrana przez nasze trzy drużyny wyniosła 54 166 zł! Jesteśmy dumni z tego rewelacyjnego wyniku! Suma środków zebranych przez wszystkie drużyny, w których wystartowało łącznie 32 075 uczestników, wyniosła w tym roku 152 213 zł.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wyścigu, a przede wszystkim, wesprzeć beneficjentów fundacji Poland Business Run. Dziękujemy za wsparcie naszych drużyn! Za rok również staniemy do rywalizacji!

Krótka relacja z tegorocznego wydarzenia, przygotowana przez organizatora, jest dostępna tutaj.

 

 

To jednak nie jedyna akcja sportowo-charytatywna w której bierzemy aktywny udział; nasze wsparcie - po raz siódmy - otrzymało także Le Cure, które jest wyścigiem rowerowym, odbywającym się co roku we Francuskich Alpach, organizowanym w celu wspierania badań nad innowacyjnym leczeniem nowotworów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia, na którym w tym roku uczestnicy przemierzyli dystans 453 km oraz przewyższenia 10 034 m, pokonując własne ograniczenia!

 

piątek, 02 września, 2022

Powrót