Powrót do wyników wyszukiwania

Rezydencja Twardowskiego

Kraków, Dębniki, ul. Pietrusińskiego, Jana

Udostępnij
Numer inwestycji954

Opis:

Rezydencja Twardowskiego powstaje z myślą o tych, którzy pragną harmonijnego połączenia życia w centrum miasta z bliskością natury. Zapraszamy do fotogalerii.

Inwestycja Rezydencja Twardowskiego znajduje się w atrakcyjnej, pełnej zieleni i dobrze skomunikowanej a jednocześnie cichej okolicy. Bezpośrednio sąsiaduje z Parkiem Skałki Twardowskiego oraz terenem Zakrzówka, który oferuje mieszkańcom tej części miasta wyjątkowe warunki do rekreacji oraz aktywnego i zdrowego sposobu spędzania wolnego czasu. Obszar około 140 ha unikatowych terenów zielonych, jak i bliskość Starego Miasta Krakowa tworzą wyjątkowe miejsce.

Niniejsze przedsięwzięcie obejmuje budowę kameralnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym, instalacjami wewnętrznymi: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, wentylacji mechanicznej, centralnego ogrzewania, instalacji gazowej (kotłowni) w Krakowie przy ul. Pietrusińskiego.

Na parterze oraz wyższych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania, zaś w kondygnacji podziemnej stanowiska postojowe. Zaprojektowane mieszkania posiadają zróżnicowaną strukturę, z dostępnymi balkonami oraz tarasami od 38,83 m2 do 107 m2.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkań (w fotogalerii mieszkanie pokazowe).

Zapraszamy!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (S6)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Żywiecka 50 Kraków