Powrót do wyników wyszukiwania

Browar Lubicz

Kraków, Stare Miasto, ul. Lubicz

Udostępnij
Numer inwestycji990
Sprzedaż - Cenaod1 250 000 do 1 520 000 PLN
Sprzedaż - Cena za m²od 23 030 do 27 174 PLN
Wynajem - Cenaod 300 do 14 300 PLN
Wynajem - Cena za m²od 10 do 109 PLN
Powierzchniaod 12 do 1 300 m2

Opis:

Zabytkowy Browar Lubicz stał się na powrót żywą częścią Krakowa. W zrewitalizowanym kompleksie powstały nowe mieszkania i biura, nowoczesne sklepy i punkty usługowe, a także restauracja i bar w pełnych uroku zabytkowych wnętrzach browarnych.

Mieszkańcy Krakowa i turyści mogą już podziwiać Pałac Goetzów i pofabryczne budynki z II połowy XIX wieku, w których przez ponad 100 lat warzono najlepsze w Galicji piwo. Dla poszukujących tego, co w Krakowie najważniejsze niepowtarzalnej atmosfery
i wyjątkowego klimatu otwarte zostały niezwykłe piwnice z olbrzymimi sklepieniami, gdzie czuć jeszcze zapach słodu i smak warzonego piwa.
Cały kwartał pozostał otwarty na miasto i stworzył atrakcyjne, pełne życia miejsce odpoczynku i pracy zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Biura

Zabytkowe budynki dawnego browaru zostały odrestaurowane i zaadaptowane do nowych funkcji: wnętrza Pałacu Goetzów odzyskły dawną elegancję jako ekskluzywne biura, w Maszynowni i Kotłowni mieszczą się lokale usługowe, zaś Słodownia przeobraziła się w stylową restaurację.
W zabytkowym Pałacu Goetzów znajduje się blisko 2000m2 ekskluzywnej powierzchni biurowej. Reprezentacyjne i unikalne epokowe wnętrza w połączeniu z nowoczesną infrastrukturą, klimatyzacją i podziemnym parkingiem zapewniają prestiż i komfort pracy dla najbardziej wymagających.
W ramach kompleksu powstało również ok. 6000m2 nowoczesnych powierzchni biurowych w nowo zaprojektowanym budynku.

Apartamenty

Pomiędzy starannie odrestaurowane zabytki architektury przemysłowej XIX wieku wkomponowano 6 nowoczesnych budynków mieszkalnych z parkingiem w podziemiu oraz sklepami i usługami na parterze. W nowych budynkach Mieszkańcy mają do dyspozycji własne ogródki (na parterze) lub tarasy (na pierwszym piętrze). Apartamenty na najwyższych piętrach wyposażono w klimatyzację.
Kontrast między współczesnością a historią nadaje przedsięwzięciu niepowtarzalny charakter i wpisuje je w unikalną atmosferę Krakowa miasta, w którym harmonijnie współistnieją nowoczesność i tradycja. Całość części mieszkaniowej jest otoczona atrakcyjną zielenią wraz z miejscami do spacerów i placem zabaw dla najmłodszych.

W sercu miasta

Browar Lubicz jest położony tylko 800 metrów od Rynku i otaczających go zabytków Starego Miasta. Na królewski Wawel lub magiczny Kazimierz można stąd dojść spacerem w zaledwie 20 minut.
Mieszkańcy i pracownicy Browaru Lubicz mają wygodny dostęp do najważniejszych krakowskich teatrów, muzeów i uczelni, a także restauracji, kawiarni i galerii handlowych.
W sąsiedztwie znajdują się hotele i Dworzec Główny, zapewniający połączenia kolejowe z całym krajem oraz z międzynarodowym lotniskiem Balice. To sprawia, że Browar Lubicz to również idealne miejsce do prowadzenia biznesu.

Mieszkanie i praca w Browarze Lubicz to sposób na codzienną wygodę:
łatwy dostęp do najpopularniejszych zakątków miasta: Rynku, Wawelu, Kazimierza,
bliskość atrakcyjnych terenów zielonych: Plant, Ogrodu Botanicznego, parków,
sąsiedztwo nowoczesnych centrów biurowych,
niewielki dystans od najważniejszych placówek kultury (Teatru Starego, Teatru im. Słowackiego, Opery Krakowskiej), galerii handlowych (Galerii Krakowskiej), Dworca Głównego,
wygodna komunikacja z innymi dzielnicami.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (BL)

Tel. kontaktowy: 12 433 03 90

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Osiedle przy Spacerowej Kraków