Powrót do wyników wyszukiwania

Wzgórze Jana

Bochnia, Bochnia

Udostępnij
Numer inwestycji1013
Sprzedaż - Cenaod 260 000 do 483 981 PLN
Sprzedaż - Cena za m²od 4 590 do 5 611 PLN
Powierzchniaod 55 do 86 m2

Opis:

Wzgórze Jana to nowoczesny budynek mieszkalny położony w Bochni przy ul. św. Jana, w niewielkiej odległości od centrum miasta i Rynku. Ze swoimi atutami, takimi jak nowoczesna architektura, parking podziemny, dogodne położenie czy bliskość infrastruktury miejskiej (sklepy, szkoły), Wzgórze Jana oferuje coś więcej niż tylko mieszkanie - oferuje dom, który będzie nie tylko miejscem gdzie mieszkasz, ale Twoim nowym stylem życia.

Inwestycja "Wzgórze Jana" zlokalizowana jest we wschodniej części Bochni, z dobrym dostępem do bocheńskiego Rynku (700m, 7 minut pieszo) i centrum miasta oraz do drogi krajowej E40 (1km, 2 minuty jazdy samochodem).

W obiekcie znajdzie się 69 różnej wielkości mieszkań o następujących powierzchniach: 1-pokojowe 27 m2, 2-pokojowe 48 m2, 3-pokojowe 56 m2, 4-pokojowe o powierzchni 90 m2. Budynek obsługiwany będzie przez dwie wewnętrzne klatki schodowe wyposażone w nowoczesne windy.
Budynek zaprojektowany jest na rzucie zbliżonym do trójkąta, o najdłuższym boku równoległym do ciągu pieszojezdnego, jako kontynuacja kształtu działki. Składa się on z trzech skrzydeł: zachodniego, wschodniego i północnego. Miejsca parkingowe znajdują się w garażu podziemnym, jak również na poziomie terenu z dwóch stron budynku. Uzupełnieniem oferty dla mieszkańców są komórki lokatorskie.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
(According to the Civil Code, this offer is not an offer for trade)

Więcej podobnych ofert na www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach and Lang (WJ)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa:

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: