Powrót do wyników wyszukiwania

Wzgórze Jana

Bochnia, Bochnia

Udostępnij
Numer inwestycji1013

Opis:

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA!
Wzgórze Jana to nowoczesny budynek mieszkalny położony w Bochni przy ul. św. Jana, w niewielkiej odległości od centrum miasta i Rynku. Ze swoimi atutami, takimi jak nowoczesna architektura, parking podziemny, dogodne położenie czy bliskość infrastruktury miejskiej (sklepy, szkoły), Wzgórze Jana oferuje coś więcej niż tylko mieszkanie - oferuje dom, który będzie nie tylko miejscem gdzie mieszkasz, ale Twoim nowym stylem życia.

Inwestycja "Wzgórze Jana" zlokalizowana jest we wschodniej części Bochni, z dobrym dostępem do bocheńskiego Rynku (700m, 7 minut pieszo) i centrum miasta oraz do drogi krajowej E40 (1km, 2 minuty jazdy samochodem).

W obiekcie znajdzie się 69 różnej wielkości mieszkań o następujących powierzchniach: 1-pokojowe 27 m2, 2-pokojowe 48 m2, 3-pokojowe 56 m2, 4-pokojowe o powierzchni 90 m2. Budynek obsługiwany będzie przez dwie wewnętrzne klatki schodowe wyposażone w nowoczesne windy.
Budynek zaprojektowany jest na rzucie zbliżonym do trójkąta, o najdłuższym boku równoległym do ciągu pieszojezdnego, jako kontynuacja kształtu działki. Składa się on z trzech skrzydeł: zachodniego, wschodniego i północnego. Miejsca parkingowe znajdują się w garażu podziemnym, jak również na poziomie terenu z dwóch stron budynku. Uzupełnieniem oferty dla mieszkańców są komórki lokatorskie.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (BL)

Tel. kontaktowy: 12 433 03 90

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: