Powrót do wyników wyszukiwania

Antracita

Kraków, Zwierzyniec, ul. Piastowska

Udostępnij
Numer inwestycji2880

Opis:

Luksusowe apartamenty Antracita zlokalizowane są przy ul. Piastowskiej, w starannie wybranym punkcie Krakowa, który cieszy się doskonałą opinią wśród elity mieszkańców Krakowa. Apartamenty Antracita usytuowane są w dwóch nowoczesnych budynkach zbudowanych w skali dostosowanej do szczególnych wymagań przyszłych właścicieli. W każdym z nich znajdują się tylko 3 lub 4 apartamenty o powierzchniach od 91 m do 133 m z okazałymi balkonami i tarasami dostępnymi bezpośrednio z każdego pokoju. Jest to cechą szczególną wszystkich apartamentów, gdzie powiązanie wnętrza z architekturą i zielenią w formie otwarć widokowych jest standardem.

Klimatyzacja, drzwi otwierane przy użyciu karty magnetycznej, wideodomofon to dla nas ciągle za mało. Każdy apartament jest wyposażony w instalacje teletechniczne obsługiwane zdalnie. Za ich pośrednictwem można regulować nie tylko podstawowe parametry odpowiedzialne za komfort cieplny, ale również obsługiwać system alarmowy, lub w przypadku pozostawienia włączonego żelazka lub kuchenki sięgnąć po telefon komórkowy i po prostu je wyłączyć.

Są to oszczędne, ekologiczne i ekskluzywne rozwiązania, dające poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, definiujące na nowo rozumienie wysokiego standardu życia.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (S6)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Wiślane Tarasy Kraków