Powrót do wyników wyszukiwania

Wawrzyńca 19

Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, ul. św. Wawrzyńca

Udostępnij
Numer inwestycji2929

Opis:

Wawrzyńca19 to nowa inwestycja mieszkaniowa zrealizowana na krakowskim Kazimierzu. W dawnej Elektrowni Miejskiej przy ul. św. Wawrzyńca 19 powstał nowoczesny kompleks apartamentów. Zabytkowe obiekty zostały zmodernizowane i przekształcone z zachowaniem spójności ich oryginalnego projektu. Adaptacja postindustrialnych zabudowań idealnie wpisuje się w charakter zrewitalizowanego otoczenia architektonicznego Kwartału Świętego Wawrzyńca.

Projekt objął rekonstrukcję zabytkowej zabudowy, przywracając i eksponując pierwotny wygląd elewacji hal dawnej Elektrowni Miejskiej. Adaptacja niepowtarzalnych, poprzemysłowych przestrzeni, pozwoliła na zastosowanie oryginalnych rozwiązań i stworzenie wnętrz o wyjątkowym klimacie, łączącym industrialną estetykę z funkcjonalnością.

Apartamenty Wawrzyńca19 mają zróżnicowaną strukturę od mieszkań jednopokojowych po nietypowe, wielopoziomowe apartamenty i penthousy. Apartamenty są jasne i funkcjonalnie rozplanowane, większość z nich ma balkony, tarasy lub loggie.

W ramach projektu powstały także lokale handlowo-użytkowe, zapewniające usługi dla mieszkańców kompleksu takie jak delikatesy, kawiarnia, centrum fitness, spa; oraz podziemna hala garażowa. Segmenty budynku Wawrzyńca19 tworzą wewnętrzny dziedziniec, będący zieloną oazą w śródmiejskiej zabudowie.

Inne udogodnienia to prywatna ochrona, miejsce na rowery, dodatkowe windy. W częściach wspólnych budynku zainstalowano oświetlenie zasilane panelami słonecznymi, a w garażu stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Wawrzyńca19 jest enklawą ulokowaną pomiędzy ulicami Św. Wawrzyńca i Podgórską. Dzięki prywatnemu przejściu łączącemu obie ulice, mieszkańcy będą mogli łatwo dostać się do tętniącego życiem Kazimierza, nad Wisłę, lub dogodnie wyjechać poza rejon zabytkowej dzielnicy.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (BL)

Tel. kontaktowy: 12 433 03 90

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Osiedle przy Spacerowej Kraków