Powrót do wyników wyszukiwania

KAMIENICA KRZYWA 12

Kraków, Stare Miasto, ul. Krzywa

Udostępnij
Numer inwestycji3174

Opis:

Leach & Lang z przyjemnością prezentuje zabytkową kamienicę, znajdującą się pod opieką konserwatora, położoną w samym centrum Krakowa, na ulicy Krzywej.
Doskonała lokalizacja
Kamienica sąsiaduje bezpośrednio z Rynkiem Kleparskim (Starym Kleparzem), co oznacza, że znajduje się w pobliżu najciekawszych i najważniejszych miejsc Krakowa, a od Rynku Starego Miasta dzieli ją tylko pół kilometra.  Ulica Krzywa, przy której znajduje się kamienica, to cicha, jednokierunkowa ulica, w pobliżu Plant, Dworca Głównego, Galerii Kazimierz, a także niezliczonych sklepów, restauracji, kawiarni i pubów.
Miejsce to jest doskonale skomunikowane środkami transportu miejskiego, a dworzec kolejowy, oddalony o 5 minut spaceru, zapewnia min: połączenie z międzynarodowym lotniskiem Balice.  

Budynek przeszedł kompleksowy remont, w czasie którego wymieniono w nim wszystkie instalacje. Zachowano jednocześnie piękny układ architektoniczny klatki schodowej oraz  zabytkową windę. W mieszkaniach poddana została renowacji stolarka drzwiowa, zachowano również oryginalne parkiety. Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (BL)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: NAJEM KORPORACYJNY Kraków