Powrót do wyników wyszukiwania

Cosmopolitan

Warszawa, Śródmieście, ul. Twarda

Udostępnij
Numer inwestycji3627

Opis:

Cosmopolitan to 44-piętrowy prestiżowy budynek apartamentowy o wysokości 160 m, oferujący 236 wykończonych i wyposażonych apartamentów. Nietypowym, jak na mieszkalne wysokościowce, rozwiązaniem są otwieralne okna w każdym pokoju, a także wychodzące poza obrys bryły budynku wykusze, które powiększają pole widzenia mieszkańcom apartamentów.
Na parterze budynku znajdują się wyjątkowe koncepty kulinarne, otwierające budynek na miasto, jego mieszkańców i turystów.
Całkowicie przeszklona fasada zapewnia niesamowity widok na panoramę Warszawy. Przede wszystkim na centrum i Pałac Kultury i Nauki oraz biznesowe city z biurowcami w okolicach Ronda ONZ i ul. Emilii Plater.
Ale także na Ogród Saski, Stare Miasto, a od strony północnej Żoliborz. Z okien naszego wieżowca można również podziwiać Stadion Narodowy oraz zakola Wisły.

Lokalizacja:
Budynek apartamentowy Cosmopolitan Twarda 4 jest położony w samym sercu Warszawy u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej, tuż przy placu Grzybowskim. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonała komunikację - zarówno w obrębie Warszawy,jak i w przypadku podróży poza miasto. Budynek jest usytuowany między kluczowymi miejskimi arteriami, w bliskim sąsiedztwie znajdują się stacje obu linii metra oraz główny dworzec kolejowy stolicy - Warszawa Centralna. Dojazd na lotnisko Chopina zajmuje zaledwie 20 minut. W okolicy znajduje się wiele sklepów i restauracji, a tuż obok galeria handlowa Złote Tarasy. Bliskość Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Galerii Zachęta
i urokliwego parku Saskiego czy zabytkowej Starówki nadają miejscu wyjątkowego charakteru.

Apartamenty:
W cenie zakupu oferujemy klientom apartamenty o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia: dębowe deski podłogowe, włoski marmur w łazienkach, meble kuchenne, najnowszej generacji sprzęt AGD, ceramikę i armaturę
najlepszych światowych marek, wyposażoną garderobę i pralnię, wbudowane szafy, oświetlenie punktowe, rolety, klimatyzację oraz inteligentny system zarządzania apartamentem HMS.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (BL)

Tel. kontaktowy: 12 433 03 90

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Pereca 11 Warszawa