Powrót do wyników wyszukiwania

DĘBOWE ZACISZE

Kryspinów, Liszki, ul. Kryspinów

Udostępnij
Numer inwestycji4080

Opis:

Dębowe Zacisze to nowa inwestycja w podkrakowskim Kryspinowie w ramach której powstaje dziewięć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojących.

Lokalizacja:
Inwestycja Dębowe Zacisze położona jest w cichej i spokojnej okolicy niedaleko rzeki Sanki, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Pałacu w Kryspinowie wraz z dębowym, kilkusetletnim parkiem. Lokalizacja ta jest idealna do rekreacji:  w ciągu 20 minut spacerem możemy dostać się na najpopularniejsze dla Krakowa kąpielisko nad Zalewem w Kryspinowie, a położenie na skraju Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego obfituje w mnogość ścieżek rowerowych i spacerowych trzy kroki od domu.
Kryspinów jest świetnie skomunikowany z centrum Krakowa. W 8 minut możemy dostać się na obwodnicę Krakowa przez węzeł Mirowski lub Balice II. Tyle samo czasu zajmie nam dojazd do lotniska oraz do stacji kolejki, dzięki której na Dworcu Głównym w Krakowie jesteśmy w 18 minut. Mimo to, będąc w domu możemy cieszyć spokojem i relaksować się w pięknych okolicznościach przyrody.

Architektura:
Domy budowane w ramach inwestycji Dębowe Zacisze zostały starannie przemyślane i zaprojektowane z najwyższym wykorzystaniem przestrzeni. Docelowo powstaje tutaj sześć domów w zabudowie bliźniaczej (trzy bliźniaki) oraz trzy domy wolnostojące. Te dwupoziomowe konstrukcje o powierzchni użytkowej ok 100 m2 idealnie rozdzielają dzienną oraz prywatną strefę domu. Na parterach znajdziemy świetnie zaprojektowane salony z oknami przesuwnymi oraz kuchniami, które zgodnie z wolą Nabywcy mogą być połączone z pokojem lub zupełnie oddzielone. Salony są na tyle przestronne iż znajdzie się w nich miejsce zarówno na wypoczynek jak i na zagospodarowanie części jadalnej. To sprawi, iż z radością będziemy spędzać czas w gronie najbliższych i chętnie zapraszać przyjaciół.
Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie: jedną większą oraz dwie mniejsze. Każda z sypialni ma wydzieloną garderobę, dzięki czemu możemy efektywniej wykorzystać powierzchnię pokoju wstawiając biurka, zabawki, kąciki do rysowania dla dzieci czy toaletkę dla Pani Domu.
Każdy z domków ma wyjście na ogród, których powierzchnie oscylują w granicach 2,5 do 3,2 a. Dodatkowo, do każdego z domków przewidziany jest wolnostojący garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed garażem.
Całość inwestycji została starannie zaprojektowana, łącząc klasyczne formy z nowoczesnymi rozwiązaniami, jak na przykład gabionowe elewacje uzupełnione drewnianymi elementami. Osiedle posiadać będzie stylowe ogrodzenie i wewnętrzną komunikację z kostki betonowej i kamieni.
Strefa wjazdowa wykonana z reprezentacyjnego ogrodzenia pełnego z kruszywa kamiennego.
Całość dopełniona zostanie przemyślaną zielenią oraz małą architekturą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem inwestycji oraz dostępnymi domami.
Zapraszamy na stronę www projektu -Dębowe ZaciszeNiniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (S6)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: