Powrót do wyników wyszukiwania

Słoneczny Prądnik

Kraków, Prądnik Biały, ul. Glogera Zygmunta

Udostępnij
Numer inwestycji4109

Opis:

Słoneczny Prądnik to nowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym, w bezpośrednim sąsiedztwie podkrakowskich Zielonek.
W ramach I etapu inwestycji powstaną 42 mieszkania w budynku wielorodzinnym. W ramach następnych etapów planowane są dwa kolejne budynki wielorodzinne.   

Lokalizacja:
Słoneczny Prądnik, powstający przy ul. Glogera, zapewni swoim mieszkańcom pełną, miejską infrastrukturę. Bliskość sklepów (m.in. dyskont w niedalekiej odległości) oraz centrów handlowych, takich jak IKEA, Makro i Galeria Bronowicka z pewnością bardzo ułatwi codzienną logistykę. Rodziców ucieszy możliwość wyboru pomiędzy trzema szkołami podstawowymi oraz szeroka oferta usług dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Najbliższe otoczenie inwestycji to spokojne, zielone tereny. Wspaniałe możliwości rekreacji oraz liczne szlaki piesze i rowerowe znajdują się w położonym w odległości 15 minut  samochodem Ojcowskim Parku Narodowym oraz Parku Krajobrazowym Dolinek Krakowskich.  Czas wolny będzie można również przyjemnie spędzić w pobliskich restauracjach oraz Centrum Kultury w Dworku Białoprądnickim. W odległości kilkudziesięciu metrów od osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, pozwalający na dogodne połączenie z centrum Krakowa. Lokalizacja osiedla w pobliżu drogi krajowej  nr 7 (dojazd ul. Pachońskiego do Opolskiej) oraz autostrady pozwala na szybkie połączenie z drogami w kierunku Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz bezkolizyjny dojazd do lotniska w Balicach.

Architektura:
Ideą inwestycji Słoneczny Prądnik jest stworzenie komfortowej i starannie zaprojektowanej przestrzeni dla jej przyszłych mieszkańców.
Dwusegmentowy budynek zapewni korzystne ekspozycje wszystkich mieszkań,  a odpowiedni odstęp pomiędzy dwoma częściami budynku zagwarantuje niezbędną intymność jego lokatorom. Trzypiętrowa, utrzymana w jasnej kolorystyce fasada budynku, zostanie idealnie wpisana w otaczający krajobraz, a podziemny garaż pozwoli na zachowanie uporządkowanej przestrzeni wokół inwestycji. Na parterze segmentu A znajdować się będą lokale użytkowe. Mieszkania parterowe  będą posiadać ogródki. Jest to niewątpliwy atut tej inwestycji, ponieważ powierzchnia ogródków będzie wynosić od około 24 m2 do nawet 143 m2. Mieszkańcy najwyższej kondygnacji będą mogli korzystać z przestronnych tarasów (od 13,3 m2 do 50,2 m2), ze wspaniałym widokiem na otaczającą zieleń, a mieszkania na piętrach pierwszym i drugim będą posiadać balkony. Kolejnym atutem inwestycji są bardzo przemyślane i łatwe do aranżacji układy mieszkań. Ich metraże dostępne w I etapie zamykają się w granicach 34 - 73 m2, przy czym zdecydowaną większość stanowić będą mieszkania w przedziale 40-50 m2. 
Dla wygody mieszkańców powstanie 30 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 9 komórek lokatorskich. W obu segmentach zamontowana zostanie winda, a inwestycja będzie monitorowana i ogrodzona.
Inwestycja wydaje się być idealna dla osób, które lubią łączyć miejskie życie z aktywnym wypoczynkiem. Uczestnictwo w programie MDM stanowi zachętę dla młodych rodzin.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.


Dodatkowe informacje odnajdą Państwo na stronie inwestycji www.slonecznypradnik.plNiniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (S6)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Wiślane Tarasy Kraków