Powrót do wyników wyszukiwania

Zamoyskiego 30

Kraków, Podgórze, Stare Podgórze, ul. Zamoyskiego Jana

Udostępnij
Numer inwestycji4447
Sprzedaż - Cenaod 265 650 do 665 000 PLN
Sprzedaż - Cena za m²od 9 259 do 10 500 PLN
Wynajem - Cenaod 1 240 do 13 896 PLN
Wynajem - Cena za m²od 49 do 79 PLN
Powierzchniaod 25 do 176 m2

Opis:

Zamoyskiego30 to atrakcyjna nowa nieruchomość w centrum miasta, ze wszystkimi atrakcjami i udogodnieniami na wyciągnięcie ręki, która zostanie oddana do użytku latem 2018 r.
Budynek mieścić będzie 22 mieszkania o powierzchni między 35 i 102 metrów kwadratowych. Będą one położone na sześciu kondygnacjach, z oknami na ulice Zamoyskiego i Krzemionki oraz obszerny dziedziniec. W budynku znajdą się także podziemny parking i przechowalnie rowerów. By dopełnić projekty poszczególnych mieszkań, oferujemy pakiety wykończeniowe w trzech standardach dopasowanych do Twoich potrzeb.
Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (jeden mały i jeden duży), w których mieścić się mogą sklepy, biura lub restauracje, oba z wejściem od strony ulicy Zamoyskiego.
Lokalizacja Zamoyskiego 30 jest znakomita, w centrum spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki. Zaraz obok zaczyna się Park Bednarskiego, doskonałe miejsce na relaksujący spacer, jednocześnie zaledwie kilka minut na piechotę od ruchliwej ulicy Kalwaryjskiej i Rynku Podgórskiego.

Na piechotę można w ciągu 10 minut dojść (przez Kładkę Bernatka nad Wisłą) na Kazimierz z jego nieskończonym wyborem barów i restauracji. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka.

Po więcej szczegółów zapraszamy do biura sprzedaży Leach & Lang!Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
(According to the Civil Code, this offer is not an offer for trade)

Więcej podobnych ofert na www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach and Lang (S6)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Lofty w Młynie Kraków