Powrót do wyników wyszukiwania

Złota 44

Warszawa, Śródmieście, ul. Złota

Udostępnij
Numer inwestycji5157

Opis:

Ten najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej, na trwałe zaistniał w świadomości mieszkańców Warszawy. Złota 44, najbardziej prestiżowy adres stolicy, to budynek mieszkalny światowej klasy, zaprojektowany przez znanego architekta Daniela Libeskinda. Wieżowiec, dzięki swojej niezwykłej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, galerii handlowej Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki, stał się prawdziwym sercem metropolii.

Inwestycja Złota 44 znajduje się w pobliżu najlepszych hoteli i restauracji, sklepów znanych marek oraz sławnych zabytków i obiektów kulturalnych. Mieszkańcy Złotej znajda w pobliżu wiele niezwykłych miejsc, takich jak Muzeum Narodowe, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Filharmonia Narodowa, oraz wiele teatrów i galerii sztuki.

Ten niezwykły budynek ma 192 metry wysokości, 52 piętra oraz 287 unikalnych apartamentów. Dzięki wyjątkowemu kształtowi wieży, każdy z apartamentów posiada niepowtarzalną wielkość i układ oraz oferuje spektakularne widoki.

W budynku znajduje się największe w Europie piętro rekreacyjne, o łącznej powierzchni 1800 metrów kwadratowych zapewnia mieszkańcom niezwykle wysoki poziom komfortu. Rekreacji służy 24-metrowy basen, sauna, centrum spa, zewnętrzne jacuzzi, taras widokowy oraz fitness klub z salą do jogi. Znajdują się tam również recepcja z concierge, sala kinowa, sala zabaw dla dzieci oraz dwie sale konferencyjne.

Budynek szczyci się również bardzo wysokim standardem wykończenia. Inteligentne wnętrza zostały wyposażone w system HMS , umożliwiający komputerowe sterowanie m.in. klimatyzacją, ogrzewaniem oraz oświetleniem, a także zamówienie posiłku z restauracji bądź innej usługi . Każdy z mieszkańców posiada indywidualną kartę magnetyczną, umożliwiającą wjazd windą wyłącznie na piętro, na którym znajduje się apartament jej właściciela.

Te wszystkie atuty budynku oraz udogodnienia przyciągają do inwestycji zarówno inwestorów zainteresowanych apartamentami wynajmowanymi na krótszy oraz dłuższy okres, jak i szeroką grupę stałych mieszkańców.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (BL)

Tel. kontaktowy: 12 433 03 90

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Cosmopolitan Warszawa