Powrót do wyników wyszukiwania

PRZESTRZENIE

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Karabuły, ks. Wojciecha

Udostępnij
Numer inwestycji5448

Opis:

PRZESTRZENIE to sześć dyskretnych i kameralnych domów na skraju Lasu Borkowskiego, w pobliżu granic miasta, wciąż niedaleko centrum. Przepiękne nieruchomości zaprojektowane w dwóch układach, otula zieleń drzew. Każdy dom posiada indywidualny garaż w bryle budynku, zewnętrzne miejsce postojowe oraz zieloną działkę o powierzchni do 600 m kw. Projekt i układ wnętrza jest elastyczny, przez co poddaje się swobodnej aranżacji oraz dostosowuje do potrzeb i gustu.

Projekt osiedla został wykonany przez krakowską pracownię architektoniczną Horizone Studio, generalnym wykonawcą jest spółka Struktura, również z Krakowa.

LOKALIZACJA

PRZESTRZENIE poprzez sąsiedztwo Lasu Borkowskiego zapewniają swoim mieszkańcom ulgę i wypoczynek związany z aktywnościami na łonie natury i świeżym powietrzu.

Oprócz okolicznych alejek spacerowych i leśnych ścieżek, zielony teren koło domu daje możliwość wypoczynku w zaciszu naturalnej przestrzeni. Tutaj złapiesz oddech, odpoczniesz od codziennych obowiązków i uczcisz każdą wolną chwilę ze swoimi bliskimi. W kilka minut możesz też znaleźć się poza miastem, by eksplorować dalsze przestrzenie i realizować aktywności, które kochasz.

WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

Technologia wykonania budynków, połączona z nowoczesnym projektem architektonicznym bazującym na prostocie brył, dodaje inwestycji świeżego, ale i ponadczasowego charakteru.

Umiejętne zastosowanie naturalnych materiałów wysokiej jakości, zapewnia najwyższy standard wykończenia domów.

Perfekcyjna równowaga pomiędzy funkcjonalnością i designem zapewni mieszkańcom wygodę i zaspokoi poczucie estetyki związane z tym, jak naprawdę chcesz mieszkać. Brak zbędnych elementów i wysoka jakość tych wybranych, pomogą w kreacji przestrzeni, która stanie się tłem do codziennego pisania własnej, domowej historii.

Przestrzenie to enklawa, która gwarantuje ciszę i spokój, a zarazem stanowi idealną bazę do wypraw za miasto.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (S6)

Tel. kontaktowy: +48 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Bonarka 4 Business Kraków