Powrót do wyników wyszukiwania

Kaviory 41

Kraków, Krowodrza, ul. Kawiory

Udostępnij
Numer inwestycji5593

Opis:

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA!!!

ZAMIESZKAJ TAK JAK LUBISZ...
ŻYJ RYTMEM MIASTA.

Leach & Lang rozpoczyna sprzedaż nowej, kameralnej inwestycji w śródmiejskiej lokalizacji - bezpośredniej okolicy Miasteczka Studenckiego AGH, przy ul. Kawiory 41 na Krowodrzy.

Pod wskazanym adresem znajdą się dobrze zaprojektowane rozwiązania, niezależnie od tego, czy klienci poszukują okazji inwestycyjnej, nowego lokum, czy miejsca do prowadzenia działalności. Można wybierać spośród kawalerek (część umożliwia wydzielenie sypialni) i ustawnych, dwupokojowych wnętrz, albo większych, kilkupokojowych mieszkań. Sklepy, kawiarnie i punkty usługowe to nasz plan na zagospodarowanie parteru, gdzie znajduje się 250 m. kw. powierzchni usługowej.
W budynku znajduje się także podziemny parking, a w nim miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz wózkownio-rowerownia.

By dopełnić projekty poszczególnych mieszkań, oferujemy pakiety wykończeniowe w czterech standardach dopasowanych do różnych potrzeb klientów.

Dzielnica Krowodrza to dynamicznie rozwijający się rejon miasta. Jej zróżnicowany charakter i bogate tradycje inspirują do działania. Zabytkowy charakter przenika się ze świeżością nowych idei i technologii rozwijanych na pobliskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Bliskość parków, Błoń czyli słynnej krakowskiej łąki, uczelni wyższych, siedzib firm, sklepów i wszelkich usług, powoduje, że jest świetne miejsce do życia.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.kaviory41.pl

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (S6)

Tel. kontaktowy: +48 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: VERMELO Kraków