Powrót do wyników wyszukiwania

Jadwigi 11

Kraków, Zwierzyniec, Salwator, ul. Królowej Jadwigi

Udostępnij
Numer inwestycji6561
Sprzedaż - Cenaod 698 000 do 698 000 PLN
Sprzedaż - Cena za m²od 17 985 do 17 985 PLN
Powierzchniaod 39 do 213 m2

Opis:


Wyszukanie miejsce, unikalny klimat


Jadwigi 11 to wyszukana inwestycja, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, wysoką jakość wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne. Położona pomiędzy krakowskim Starym Miastem a Wolą Justowską - prestiżową, słynącą z licznych terenów zielonych dzielnicą; jest idealną odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagającego nabywcy.


Mieszkaj kameralnie


Odkryj Jadwigi 11: unikalne, kameralne miejsce, w którym piękno natury harmonijnie splata się z tkanką starego miasta.


Ciesz się prywatnością w sielankowym otoczeniu naturalnych łąk i rzeki Rudawy. Tylko kilka minut stąd znajdują się bulwary Wisły, Błonia, Las Wolski; a nieco dalej Kopiec Kościuszki i Park Krajobrazowy, które będą idealnym miejscem na długie spacery albo przejażdżkę rowerem. 


Bądź blisko miasta


Wybierz miejsce w malowniczym otoczeniu zabytkowego Salwatora - jednej z najstarszych i najbardziej renomowanych dzielnic Krakowa. Krótki spacer dzieli Cię od samego centrum miasta.


Stąd możesz też łatwo dostać się do innych dzielnic – w pobliżu jest pętla tramwajowa oraz kilka linii autobusowych. Wygodne połączenie z lotniskiem i łatwy wyjazd z miasta dzięki bliskości najważniejszych traktów komunikacyjnych w tej części Krakowa to kolejny istotny atut tej lokalizacji.


Materiały klasy premium


Przygotowując nasz projekt, myśleliśmy nie tylko o najbardziej wygodnych i sprawdzonych rozwiązaniach, ale przede wszystkim o wysokiej jakości, która będzie jego najważniejszym atutem. Wykończone w naturalnym piaskowcu elewacje zostały uzupełnione przez szkło, stal i aluminium wkomponowane w loggie i balkony. Wejście do budynku,  parapety wewnętrzne a także posadzki loggi, balkonów i tarasów wyłożono granitem.


Z myślą o estetyce i funkcjonalności


Kameralna inwestycja przy Jadwigi 11 harmonijnie łączy ze sobą przestrzeń rezydencyjną o prywatnym charakterze z przestronną, przeszkloną częścią usługową.


W 3-piętrowym budynku znajduje się 11 starannie zaprojektowanych lokali mieszkalnych, w tym także wielopoziomowych, o powierzchni od 38 do 266 m2. Na parterze powstały lokale usługowe, a na poziomie podziemi znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.


Przestrzenie parteru, garaż podziemny oraz korytarze, jak również otoczenie zewnętrzne budynku zaprojektowano tak, aby umożliwić dostęp osobom niepełnosprawnym.


Starannie zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o detale lokale mieszkalne zostały oddane do użytku w stanie deweloperskim, a wykończenie wnętrz można zlecić nam lub zrealizować we własnym zakresie.


Wygoda na co dzień


W obrębie Salwatora i Woli Justowskiej nie brakuje placówek oświatowych, punktów usługowych, restauracji, i oczywiście punktów handlowych – wśród nich jest także tradycyjny plac targowy Na Stawach. Bezkolizyjna droga do szkoły to jeszcze większe bezpieczeństwo dla najmłodszych mieszkańców.


Po więcej szczegółów na temat inwestycji zapraszamy na: www jadwigi11 pl


 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (BL)

Tel. kontaktowy: 12 433 03 90

Email: info@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Kazimierz Paradise Kraków