Powrót do wyników wyszukiwania

Pierwsza Dzielnica

Katowice, Koszutka, ul. Góreckiego, Władysława

Udostępnij
Numer inwestycji6975

Opis:

Pierwsza Dzielnica powstaje w sercu Katowic. Projekt jest realizowany w rejonie ulicy Góreckiego. Inwestycja licząca 265 mieszkań składa się z trzech dwunastopiętrowych budynków połączonych wspólnym parterem usługowym.

Lokalizacja w śródmieściu pozwala korzystać w pełni z tego, co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia.

Pierwsza Dzielnica to rewelacyjne miejsce, gdzie wszystko jest dostępne w zasięgu ręki. Pełna udogodnień, dzięki czemu żyje się tu wygodnie i załatwia wszystkie najważniejsze sprawy w jednym miejscu. Z racji miejsca w centrum metropolii odległości nie są wyzwaniem, a to za sprawą dobrych połączeń drogowych i rozbudowanemu transportowi publicznemu.

W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, placówki medyczne jak również tereny zielone sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu wolnego.

Inwestycja Pierwsza Dzielnica znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Góreckiego (0.6 km od centrum Katowic), jest realizowana przez TDJ Estate Sp. z o.o.
Cały projekt składa się z 265 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Pierwsza Dzielnica to miejsce które nawiązuje do absolutnie wyjątkowego projektu. W inwestycji tej możemy znaleźć apartamenty dla najbardziej wymagających.

Jakość wykonania oraz architektura nawiązuje do klasycznego a zarazem eleganckiego osiedla.

Inwestycja ta wyróżnia się komfortem, wysoką funkcjonalnością oraz lokalizacją która dla sowich mieszkańców zapewnia wygodę oraz bliskość do wszelkiej infrastruktury miejskiej, ośrodków kulturalnych, miejsc rozrywki , sklepów, placówek oświatowych.

Centralna lokalizacja inwestycji przeznaczona jest zarówno dla dynamicznych singli ceniący sobie czas i chcących po wyczerpującej pracy korzystać z miejsc spotkań towarzyszkach zabawy czy realizowanie swojej pasji jak i znajdą tu również swoje miejsce rodziny z dziećmi czy seniorzy.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (KA)

Tel. kontaktowy: +48 734 489 366

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa:

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: WITA STWOSZA 3 Katowice