Powrót do wyników wyszukiwania

Ptasia 14

Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, ul. Ptasia

Udostępnij
Numer inwestycji2336

Opis:

Ptasia 14 to kameralna inwestycja wybudowana na krakowskiej Olszy. W wyjątkowy sposób łączy bardzo dogodną lokalizację i nowatorskie rozwiązania architektoniczne z najlepszą na rynku ceną za metr kwadratowy mieszkania. Architektura budynku to połączenie minimalizmu i elegancji z dodającymi sznytu detalami. Budynek ma 3 kondygnacje naziemne (parter i dwa piętra) i jedną podziemną, którą stanowi parking i komórki lokatorskie.

Inwestycja jest zakończona i posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Ptasia 14 oferuje 18 lokali o najbardziej poszukiwanych powierzchniach i funkcjonalnym rozkładzie. Głównym założeniem architektów było takie zaprojektowanie mieszkań, by optymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy. Dobrym przykładem jest chociażby mieszkanie o powierzchni 35 metrów, w którym wygospodarowano przestrzeń na osobną sypialnię lub mieszkanie 68-metrowe z trzema oddzielnymi sypialniami.
Budynek położony jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej na krakowskiej Olszy. Starsza część Olszy, w której położona jest inwestycja to cicha i willowa dzielnica charakteryzująca się mnóstwem zieleni. Taka lokalizacja gwarantuje możliwość delektowania się ciszą i spokojem, pozwalając jednocześnie na szybkie dotarcie do centrum miasta. Spacer do Rynku Głównego to tylko 30 minut.
Inwestorem Ptasiej 14 jest PUH Magnolia Ernest Młynarski. Firma zrealizowała w Krakowie dwa projekty: budynki mieszkalne przy ulicy Rogatka 22 oraz Młodzieży 7. Budynek został zaprojektowany przez znane krakowskie biuro architektoniczne BAS Biuro Architektury Stosowanej.

Leach & Lang Property Consultants jest wyłączonym biurem sprzedaży inwestycji Ptasia 14 - zapraszamy do kontaktu!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Leach & Lang (S6)

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: info@leachandlang.com

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy
**
**
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Wyszukiwarka

Lista ofert

Zdjęcia Lokalizacja Ulica  ↑  ↓ Powierzchnia (m²)  ↑  ↓ Cena Cena za m² Piętro

Inne inwestycje: Osiedle przy Spacerowej Kraków