Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

O nas

Grupa L&L

Na przestrzeni swojej niemal dwudziestoletniej działalności, Leach & Lang stało się synonimem najwyższej jakości w sektorze polskiego rynku mieszkaniowego. Od samych początków swej działalności działaliśmy w szerokim zakresie usług związanych z nieruchomościami, jednak naszą szczególną uwagę poświęciliśmy rozwojowi działów sprzedaży mieszkań (z rynku pierwotnego oraz wtórnego), wynajmu apartamentów oraz zarządzania wynajmem dla właścicieli prywatnych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z profilem naszej firmy klikając tutaj.

Poprzez kompleksowe, holistyczne podejście do obszaru świadczonych usług na polskim rynku nieruchomości, w miarę coraz bardziej dynamicznego rozwoju poszczególnych działów specjalizujących się w różnych sektorach rynku, w ramach naszej aktywności zostało utworzonych kilka oddzielnych przedsiębiorstw, odpowiedzialnych za poszczególne zakresy działalności.

 

Active ManagementW 2013 został utworzony Active Management, który powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, poszukujących rozwiązań dedykowanych dla administrowania budynkami. Doświadczony zespół Active Management sprawuje administrację nad budynkami i zarządza wspólnotami mieszkaniowymi w całej Polsce. Aby uzyskać więcej informacji o usługach świadczonych przez Active Management, prosimy kliknąć tutaj.

Landmark ApartmentsLandmark Apartments to projekt, który został powołany w 2015 roku, w wyniku rozwoju działu wynajmu korporacyjnego. Działalność LA wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno indywidualnych właścicieli mieszkań położonych w najlepszych miejskich lokalizacjach, poszukujących długoterminowych, stabilnych najemców; jak również korporacyjnych oraz nieinstytucjonalnych klientów, zainteresowanych wynajmem apartamentów w centrum miasta z pełną obsługą na krótko- oraz średnio-terminowy wynajem. Powołując ten projekt, mieliśmy na uwadze przygotowanie rozwiązania perfekcyjnie dopasowanego do potrzeb tych trzech grup. Więcej informacji na temat Landmark Apartments można znaleźć klikając tutaj.

Leach & McGuireWraz z dojrzewaniem polskiego rynku mieszkaniowego, a w szczególności dynamicznym rozwojem sektora wynajmu instytucjonalnego (PRS) oraz prywatnych akademików (PBSA), w 2017 roku powołany został podmiot Leach & McGuire, który swe działania skupia głównie na dostarczaniu rozwiązań obejmujących administrowanie budynkiem, wynajem, zarządzanie najmem jak również księgowość. Profesjonalne wsparcie biznesowe dedykujemy inwestorom instytucjonalnym chcącym rozwinąć działalność na terenie Warszawy oraz innych głównych miast Polski jak Kraków, Wrocław, Poznań oraz Gdańsk. Więcej informacji na temat projektu Leach & McGuire znajdą Państwo klikając tutaj.

 

Wraz z dalszym rozwojem polskiego rynku nieruchomości spodziewamy się oraz mamy nadzieję, że Leach & Lang będzie coraz bardziej wzmacniało swoją ugruntowaną pozycję jak również rozwijało świadczone usługi oraz ich zakres na różnych jego obszarach.