Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

O nas

Więcej o Active Management

Active ManagementActive Management powstało jako wspólna inicjatywa Leach & Lang oraz TWW, poprzez połączenie kluczowych elementów każdego z przedsiębiorstw.

Działając na obszarze Warszawy oraz Krakowa, Active Management administruje lokalami handlowymi, biurowymi, mieszkalnymi, a także obiektami o funkcji mieszanej, w imieniu zarówno wspólnot mieszkaniowych jak również inwestorów prywatnych.

W Portfolio AM znajduje się obecnie blisko 200 000 m2 nieruchomości obejmujących obiekty mieszkalno-usługowe o powierzchni nawet 30 000 m2, kamienice z lokalami mieszkalnymi do ok. 1 000 m2, jak również obiekty o mniejszej skali powierzone w zarządzanie przez inwestorów indywidualnych.

Stanowiąc część większej grupy spod szyldu Leach & Lang, Active Management gwarantuje swoim klientom tę samą wysoką jakość usług, z której słynie marka Leach & Lang.