Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

O nas

Więcej o Leach & Lang

Leach & Lang pełni rolę zaufanego doradcy na polskim rynku nieruchomości.

Najlepszym sposobem, aby lepiej zrozumieć co wyróżnia Leach & Lang jest kontakt i bliższa współpraca z kadrą firmy. Poniższe fakty powinny jednak pomóc w przybliżeniu tego co i jak robimy.

Leach & Lang to prywatnie zarządzana firma działająca na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych począwszy od jej założenia w 2004 roku.
Posiadając główne biura w Krakowie i Warszawie, pracownicy naszej firmy prowadzą także działalność na terenie Wrocławia, Poznania, Łodzi, Katowic, Rzeszowa, Szczecina, Gliwic, Gdańska i Świnoujścia. Łącznie zatrudniamy ponad 50 osób na terenie całego kraju.

Leach & Lang zapewnia usługi dla inwestorów, właścicieli i najemców oferując swoje doświadczenie w ramach usług doradztwa transakcyjnego, zarządzania nieruchomościami, konsultingu i zarządzania aktywami.

Oferujemy szeroki zakres wiedzy dotyczącej rynku nieruchomości, otaczającej następujące segmenty rynkowe: mieszkaniowy, biurowy, handlowy, hotelowy, a także o funkcji mieszanej.

Leach & Lang działa jako w pełni ubezpieczone i licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie i zarządzania nieruchomościami, jednocześnie będąc wieloletnim członkiem Aspire Business Network. Leach & Lang jest jedną z niewielu agencji nieruchomości zatrudniającą dwóch certyfikowanych członków RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors), co jest gwarancją najwyższej jakości usług, odpowiedzialności, zaufania i uczciwości.

Pomimo rozwoju firmy, w Leach & Lang nie zapomnieliśmy o naszych korzeniach i wciąż jesteśmy dumni z utrzymywania osobistych relacji ze swoimi klientami.