Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

O nas

Więcej o Leach & McGuire

Leach & McGuireLeach&McGuire (dawniej: Leach & Partners) została zainicjowana poprzez wspólne przedsięwzięcie Leach & Lang oraz Warsaw Properties (będącego częścią Setanta S.A., notowanej na warszawskiej giełdzie).

Przedsięwzięcie powstało w celu zapewnienia usług takich jak zarządzanie najmem, administracja budynkami wraz z księgowością, w odpowiedzi na potrzeby inwestorów instytucjonalnych działających na rynku mieszkaniowym w Polsce. Projekt przybrał formę kooperatywy aby połączyć bardzo wyraźnie zaznaczającą się obecność Leach & Lang w największych miastach Polski z bogatym doświadczeniem jakie posiada Warsaw Properties na rynku warszawskim. Obydwie firmy z sukcesem współpracują ze sobą już od ponad dekady.

Pierwsze duże zlecenie, którego podjęło się Leach & McGuire dotyczyło działań z zakresu zarządzania, administracji nad budynkami, wynajmu, marketingu oraz księgowości dla Catella, nad należącymi do funduszu obiektami w Warszawie przy ul. Pereca 11 oraz w Krakowie przy ul. Rakowickiej (Trio Kraków); a w planach jest już kilka kolejnych projektów na wyłączność.