Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

O nas

Praca w Leach & Lang

Leach & Lang Property Consultants pełni rolę zaufanego doradcy na polskim rynku nieruchomości. Posiadając główne biura w Krakowie i Warszawie, pracownicy naszej firmy prowadzą także działalność na terenie Wrocławia, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Szczecina, Gliwic, Gdańska, Bochni i Świnoujścia. Łącznie zatrudniamy ponad 50 osób na terenie całego kraju.

Jesteśmy zorientowani na nieustanny rozwój naszej firmy dla osiągnięcia sukcesu. Przez 13 lat (od 2004 r.) będąc na rynku, liczba naszych klientów dynamicznie wzrasta, co powoduje wzrost zatrudnienia. Dbając o najwyższy standard świadczonych usług rozpoczynamy współpracę tylko z najlepszymi kandydatami.

Aktualne propozycje pracy

W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy dynamicznych kandydatów na stanowisko:

 Property Consultant
Miejsce pracy: Kraków

 Zakres obowiązków:
- sprzedaż/wynajem nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym i/lub zarządzanie zasobami nieruchomości,
- wspomaganie współpracowników w codziennych zadaniach,
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:
- wyższego wykształcenia,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- dokładności i wytrwałości w realizacji zadań,
- pełnego zaangażowania podejścia do klientów,
- samodzielności i proaktywnej postawy w stosunku do powierzonych obowiązków,
- dyspozycyjności.

Oferujemy:
- ciekawą i zróżnicowaną pracę w młodym, dynamicznym zespole, w wiodącej firmie w branży,
- umowę o pracę,
- ubezpieczenie medyczne,
- możliwość rozwoju zawodowego / zdobycie doświadczenia zawodowego.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać emailem na adres rekrutacja(at)leachandlang.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)"