Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

O nas

Praca w Leach & Lang

Leach & Lang Property Consultants pełni rolę zaufanego doradcy na polskim rynku nieruchomości. Posiadając główne biura w Krakowie i Warszawie, pracownicy naszej firmy prowadzą  także działalność na terenie Wrocławia, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Szczecina, Gliwic, Gdańska, oraz Świnoujścia. Łącznie zatrudniamy ponad 50 osób na terenie całego kraju. Jesteśmy zorientowani na nieustanny rozwój naszej firmy dla osiągnięcia sukcesu. Od ostatnich kilkanastu lat (od 2004 r.) będąc na rynku, liczba naszych klientów dynamicznie wzrasta, co powoduje wzrost zatrudnienia.

Dbając o najwyższy standard świadczonych usług rozpoczynamy współpracę tylko z najlepszymi kandydatami. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy dynamicznych osób do pracy w Krakowie na stanowiska Konsultant ds. NieruchomościKonsultant ds. Zarządzania Najmem oraz Konsultant ds. Nieruchomości Komercyjnych

praca/istock_work.jpg