Przejdź do treści
26 czerwca, 2014

Mili goście z Rumunii

W maju Leach & Lang miało przyjemność gościć dwie sympatyczne dziewczyny z zaprzyjaźnionej agencji nieruchomości White Mountain z Rumunii.

Home Blog Mili goście z Rumunii

W maju Leach & Lang miało przyjemność gościć dwie sympatyczne dziewczyny z zaprzyjaźnionej agencji nieruchomości White Mountain z Rumunii. Anne i Andra przyjechały do Krakowa na 5 dni aby dowiedzieć się jak funkcjonuje polski rynek nieruchomości. Ponieważ zakres świadczonych przez Leach & Lang i White Mountain usług jest podobny ( pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami) wizyta była dla obu stron bardzo ciekawa. Pracownicy Leach & Lang zadbali aby dziewczyny się nie nudziły i aby program ich wizyty w Polsce obfitował w różne atrakcje. 

Pierwszego dnia Andra i Anne poznały pracowników biura przyul. Sławkowskiej 6, gdzie Kasia, Dobromir i Monika zapoznali dziewczyny ze szczegółami naszej oferty i pokazali jak pracujemy. Następnie Monika zabrała gości na Osiedle nad Stawem- inwestycję, której sprzedaż z powodzeniem prowadziliśmy. Koleżanki były pod wrażeniem tempa w jakim sprzedały się mieszkania.

graphics-for-news/White mountain/day 1 (2) ONS.jpg

graphics-for-news/White mountain/day 1 (3) ONS.jpg

Następnie gośćmi zajął sie Dobromir. Razem wybrali się do Angel Plaza, aby pokazać inwestycję i mieszkania, które Leach & Lang ma w swojej ofercie. Była to też okazja aby przedstawić sposoby pozyskiwania klientów, przedstawiania ofert, reklamy itp. 

Drugiego dnia dziewczyny odwiedziły Browar Lubicz. W Biurze Sprzedazy tej prestożowej inwestycji spotkały dwie Darie, które oprowadziły je po inwestycji i wyjaśniły jak wygląda system sprzedaży. Arek wprowadził je z kolei w szczegóły oferty przygotowanej przez Leach & Lang, a dotyczącej wykańcznia mieszkań. Następnie Konrad, szef sprzedaży w naszej firmie i Ania zabrali Andrę i Annę na spacer, do zielonego zacisznnego zakątka, na ulicę Ptasią gdzie powstaje nowa kameralna inwestycja, Ptasia 14, której sprzedażą sie zajmujemy.

graphics-for-news/White mountain/day 2 Browar.jpg

Dzień trzeci przyniósł z kolei wizytę w biurze Leach & Lang znajdujacym sie przy ulicy Garncarskiej 8/4, które zajmuje sie zarzadzaniem nieruchomościami. Szefowa biura, Kasia i Andra porównywały sposoby działania w obu naszych firmach. Dziewczyny były zachwycone organizacją pracy w biurze i samym jego wystrojem.

Kolejny dzień to wycieczki za miasto: do Bochni, aby zobaczyć  inwestycję Wzgórze Jana, której sprzedaż prowadzimy oraz do Katowic, gdzie sprzedajemy Mieszkania w inwestycji Debowe Tarasy. Wzgórze Jana ujęło dziewczyny architekturą. Kształt budynku przywiódł im na myśl luksusowy yaht. Natomiast mieszkania w Dębowych Tarasach zachwyciły je przestronnością.

graphics-for-news/White mountain/day 4 (5) Wzgórze jana.jpg

graphics-for-news/White mountain/day 4 (1) katowice.jpg

Ostatniego dnia przed południem Kasia ze Sławkowskiej zabrała naszych miłych gości do Rezydencji Twardowskiego, która urzekła je doskonałą lokalizacją: wsród ciszy i zieleni pomimo bliskości centrum miasta.

graphics-for-news/White mountain/day 5 (3) RT.jpg

Po południu to my słuchaliśmy, a dziewczyny opowiadały. Przygotowały wspaniałą prezentację podsumowujacą ich pobyt w Krakowie oraz to czego dowiedziały się w Leach & Lang.

Teraz nasza kolej na rewizytę. Zatem do zobaczenia w Brasovie. 

 

 

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną