Przejdź do treści
10 października, 2014

Parapetówka Nad Stawem!

4 października 2014 roku współpracujący z L&L deweloper Miastologia, twórca Osiedla Nad Stawem ponownie zaskoczył swoich klientów miłym wydarzeniem.

Home Blog Parapetówka Nad Stawem!

4 października 2014 roku współpracujący z L&L deweloper Miastologia, twórca Osiedla Nad Stawem ponownie zaskoczył swoich klientów miłym wydarzeniem. Mieszkańcy, znajomi i ich przyjaciele oraz twórcy inwestycji spotkali się aby wspólnie uczcić zakończenie budowy oraz podzielić się planami inwestycyjnymi na najbliższą przyszłość. Podczas wyświetlanej prezentacji można było zapoznać się z przesłanymi wcześniej zdjęciami osiedla i wykańczanych mieszkań. Oprócz dobrej muzyki i przyjaznej atmosfery nie brakowało jedzenia, picia, gier i zabaw. Nie zapomniano także o najmłodszych mieszkańcach osiedla.

Krótki fragment spotkania można obejrzeć tutaj

 

ONS/spotkanie nad stawem.jpg

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną