Przejdź do treści
06 maja, 2014

Rynek deweloperski rozwinął się dzięki Unii Europejskiej

Pod koniec kwietnia w „Dzienniku Zachodnim”ukazał się artykuł dotyczący rynku nieruchomości. Piotr Byrski z Leach & Lang udzielił przy tej okazji wywiadu.

Home Blog Rynek deweloperski rozwinął się dzięki Unii Europejskiej

Pod koniec kwietnia w „Dzienniku Zachodnim”ukazał się artykuł dotyczący rynku nieruchomości. Piotr Byrski z Leach & ang udzielił przy tej okazji wywiadu. Dyrektor L&L podkreśla pozytywny wpływ członkostwa Polski w Unii Europejskiej na rozwój rynku nieruchomości w naszym kraju. Wraz ze wstąpieniem Polski do UE pojawili sie u nas zagraniczni inwestorzy, a sytuacja na rynku zaczęła sie poprawiać. Wzrastał popyt i podaż. Wraz z nimi rosły ceny nieruchomości. Pojawiło się dużo nowych firm deweloperskich. Rynek osiągnął szczyt w 2007. Późniejszy kryzys finansowy spowodował czasowe załamanie sie rynku. Ceny nieruchomości zaczęły spadać. Zmniejszyła sie równiez znacznie liczba przyznawanych kredytów hipotecznych.

Dodanie nieruchomości

Dane nieruchomości

Typy nieruchomości
Rodzaj oferty
Województwo
Powiat / miasto
Gmina / dzielnica
Ulica
Numer budynku
Numer lokalu
Liczba pokoi
Powierzchnia
Opis
Cena
Waluta

Dane kontaktowe

Nazwa firmy
* Imię
* Nazwisko
* E-mail
* Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.
Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną