Szybki kontakt. Zostaw nr tel.
Oddzwonimy!

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wpisz wynik dzałania:

Vv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Usługi inwestycyjne

Usługi dla deweloperów

Od 2004 r. Leach & Lang Property Consultants sprzedaje z powodzeniem mieszkania i domy dla wielu deweloperów zajmujących się rynkiem mieszkaniowych w całej Polsce. Zapewniamy deweloperom cały pakiet usług, wykorzystując nasze doświadczenie na rynku nieruchomości, aby deweloperzy nie tracili czasu ani pieniędzy, i mogli skoncentrować się na swoich działalnościach: budowania zyskownych i udanych inwestycji mieszkaniowych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zajmuje się oferowaniem usług i rozwiązań we wszystkich aspektach działalności. Nasze proaktywne podejście przyczyni się do maksymalizacji ceny sprzedaży, projektowania produktów, które można sprzedać, zaplanowania strategii sprzedaży na rynku, śledzenia klientów i zbierania funduszy, obniżania kosztów sprzedaży, marketingu i administracji.

text-graphics/W19 FRONT.jpg

Wierzymy, że istotne jest utrzymywanie silnych i wiarygodnych relacji z naszymi klientami. Relacji opartych na wynikach, nie pozostawiając nic przypadkowi, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki finansowe.